Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 11:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plamienie czy @? nietypowy cykl

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

plamienie czy @? nietypowy cykl

Postprzez puciak » 26 września 2007, o 14:26

Słyszałam że kobietom zdarza się plamienie podczas ciązy. Jak rozróżnic to pierwsze plamienie od @? Czy tylko obfitością się różnią? Czy spada temperatura wtedy czy pozostaje na wyższym poziomie? Pozdrawiam.

PS. Ja nie chcę @ !!!
Ostatnio edytowano 26 września 2007, o 17:53 przez puciak, łącznie edytowano 1 raz
puciak
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 17:15

Postprzez kukułka » 26 września 2007, o 14:39

plamienie zdarxza sie najczesciej wtedy, gdy ciaza jest potwierdzona. ja np mialam w 8 tyg ciazy
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez puciak » 26 września 2007, o 17:35

prawdę powiedziawszy miałam nadzieję że to nie @ (ale już to chyba@). Miałam bardzo dziwny cykl - drugi cykl naszego starania się o Maleństwo. Obserwuję się od około 4 lat (zaczęłam dwa lata przed ślubem) i to był najkrótszy cykl w ciągu tych 4 lat - 26 dni. mam nieregularne cykle ale 26 dni się nie zdarzyło. Po za tym 8 dnia po owulacji miałam wyraźny spadek temperatury, co zinterpretowałam jako szansę "zagnieżdzania" się zarodka (też mi się takie spadki nie zdarzały). Dodam że w czasie okołoowulacyjnym byłam przeziębiona, zatem nie był to intensywny czas starania się, ale szansa była. Ale czy jest czym się niepokoić? Zestresowałam się mocno tą nietypowością cyklu...
puciak
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 17:15

Postprzez andrea » 26 września 2007, o 18:56

puciak posłałam ci priv:)
andrea
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, o 12:53
Lokalizacja: ważne dokąd


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron