Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 07:42 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

testy owulacyjne c.d.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

testy owulacyjne c.d.

Postprzez katka2004 » 14 czerwca 2007, o 12:41

Od ponad roku staramy się z mężem o dziecko. Robiłam juz badania hormonalne, wszystko niby jest ok. Ale ciąży nie ma. Zaczęłam ostatnio stosować testy owulacyjne i właściwie były negatywne (pasek testowy byłbledszy niż kontrolny), a wiem, że owulacja nastąpiła - sprawdzałam to u pani gin. Strasznie mnie ten test zdezorientował, bo czekaliśmy na właściwy moment i ciągle test go nie wskazywał, a okazało się, że jest już po wszystkim. Czy to może świadczyć jednak o jakichś zaburzeniach hormonalnych?
katka2004
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 02:03

Postprzez asikp » 14 czerwca 2007, o 13:02

Zajrzyj na ten wątek dotyczacy testów owulacyjnych. Ja osobiście takowych testów nie polecam mimo wszystko. Lepszy monitoring cyklu u gin. Ja równiez nie byłam w stanie odczytac czy to juz czy nie. Dlatego pocztaj załaczony link może inne dziewczyny maja lepsze doświadczenia.
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez katka2004 » 16 czerwca 2007, o 12:42

Dzięki za radę. Czytałam już ten wątek o testach, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje wątpliwości, dlatego wznowiłam temat. Zastanawiam się, czy brak pozytywnego wyniku testu może byc jakąś wskazówką do diagnozy, bo ja cały czas nie wiem, co mi jest, że nie zachodzę w ciążę. Czy coś jest nie tak np. z moim LH?
katka2004
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 02:03

Postprzez asikp » 17 czerwca 2007, o 09:38

JA osobiście nie mam problemów z hormonami (tak wykazały badania ) a testów odczytac nie mogłam.
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez katka2004 » 18 czerwca 2007, o 08:35

To mnie nieco pociesza, chociaż z drugiej strony, myślałam, że brak wyraźnego wyniku testu będzie jakąś wskazówką do leczenia, bo już zupełnie nie wiem, co robić :(
katka2004
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 02:03

Postprzez asikp » 18 czerwca 2007, o 09:28

katka2004 moze zawitasz w wątku oczekiwanie tam napewno dziewczyny ci doradzą. Ja radziłabym zbadać męża i jezeli badanie nasienia wyjdzie ok zrobić ewentualnie badanie PCT i HSG. 9standardowe choć pochłaniają fundysze i czas).
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron