Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:07 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

laser a planowanie/ewentualna ciąża

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

laser a planowanie/ewentualna ciąża

Postprzez Fruzia » 30 maja 2007, o 10:20

Jestem dziś umówiona do dermatologa i wstępnie na laserową depilację twarzy. Przeciwwskazaniem jdo tego zabiegu est ciąża. Jestem w trakcie starań, dziś 17 dc, wygląda na 2 dzień wyższej temp i drugi dzień brązowego plamienia (uczyli mnie, ze plamienie to czas płodny jeszcze). Współżycie było 14 dc. Czy na tym etapie mogę zakładać, że nie jestem jeszcze w ewentualnej ciąży? [Już kilka ładnych cykli się staramy i chyba już nie liczę na to, że tak po prostu się uda, więc tym bardziej tak myślę, ale oczywiście nie chciałabym zaszkodzić dziecku]. Proszę ślicznie o porady.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez Betsabe » 30 maja 2007, o 10:37

do implantacji dochodzi dopiero po ok 7 dni od zaplodnienia, wiec jeszcze troche za wczesnie, zeby stwierdzic, ze mozesz byc w ciazy
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez Fruzia » 4 czerwca 2007, o 18:32

Dzięki. Tak wie, ale byłam ciekawa opinii, jak postępować do czasu, gdy nie wiadomo.
W końcu i tak mam termin przesunięty na 2 tygodnie później.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron