Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 09:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

problemy z zajściem w ciążę -szukam lekarza w Poznaniu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

problemy z zajściem w ciążę -szukam lekarza w Poznaniu

Postprzez katka2004 » 23 maja 2007, o 10:38

Mam 35 lat i od juz blisko roku staramy się o trzecie dziecko. Coraz bardziej się denerwuje, miałam już robione badania hormonalne i to jest raczej OK, kilka razy dopadały mnie jakieś stany zapalne, staram się na bieżąco je leczyć. Denerwuję się coraz bardziej, bo mój wiek.... chodze do lekarza, ale jest tak zapracowany, że z wizyty na wizytę nie kojarzy właściwie mojej sytuacji i,, co mnie zaczyna denerwować, nie ma jakiś konkretnych planów postepowania ze mną. Dodam jeszcze, że mąż ma nieco osłąbione wyniki ruchliwości plemników. I właściewie od roku stoimy z miejscu. Może ktoś poleci lekarza z doświadczeniem w tym zakresie? Byłam u polecanego lekarza z Kliniki na Polnej, ale na pierwszej wizycie zapropował mi sztuczną inseminację :( . Zaczynam wpadać w panike.
katka2004
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 02:03

Postprzez mfiel » 24 maja 2007, o 10:19

p. doktor Tomasz Dmochowski, STOMMED, ul. Kosińskiego, tel. do rej. 061/833 42 78
I spokojnie - skoro macie już dwójkę maluchów, to wiecie, że jesteście płodni. Może po prostu Twój organizm musi odpocząć po poprzednich ciążach (nie piszesz ile Twoje brzdące mają lat).
mfiel
Domownik
 
Posty: 316
Dołączył(a): 1 czerwca 2004, o 14:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez dzolka » 24 maja 2007, o 19:56

I ja polecam p. Dmochowskiego. Moje dwie koleżanki leczyły się u niego, choć daleko mieszkamy. Bardzo miły i ile sie da i co się da - kieruje przez kasę chorych byleby pacjentka jaknajmniej pieniędzy wydała na leczenie. Uważam że to bardzo ważne.
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron