Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

co myślicie? proszę o pomoc w interpretacji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

co myślicie? proszę o pomoc w interpretacji

Postprzez Madi » 2 maja 2007, o 13:09

chciałabym poradzic się Was, bo dość dawno zarzuciłam termometr itd.. i teraz troche się gubię w interpretacji moich wyników..

dziś mam 13 dzień cyklu, od 10 dnia robię testy owu=narazie wszystkie negatywne (przedwczoraj wieczorem i wczoraj rano kreska była trochę mocniejsza niż w inne dni, ale jeszcze nie tak mocna jak testowa -więc uznałam ją za negatyw)

moje tempki to:
7dc -36,5
8dc -36,4
9dc -36,6
10dc -36,4
11dc -36,5
12dc -36,5
13dc -36,3 (dzisiejsza)

badam szyjkę i w pierwszych 2 dniach była średnio/położona i średnio/twarda, następne 3 dni była wysoko i twarda, wczoraj wysoko i średnio/twarda a dziś jest wysoko i raczej twarda (nie wiem czy jest otwarta-nie potrafię tego wybadać :? )

dziwne jest dla mnie to, że idealny śluz płodny pojawił mi się już w 8dc, później pojawiał się w 11 i 12 -to był najbardziej płodny śluz u mnie (i to rzadko mi się taki zdarza), i dziś też jest taki

no i mam taki problem, że testy nie wykazały jak dotąd żeby owu się zbliżała, ale ten śluz płodny, szyjka wysoko i już nie taka twarda i ta tempka, która dziś spadła :?: -a czytałam gdzieś, że taki spadek ma miejsce przy owu.. teraz nie wiem co myśleć, bo testy nic nie wykazały... chyba, że powinnam uznać za pozytywne te przed-i-wczorajsze testy (ale one nie były nawet takie jak testowa kreska, tylko ciut jaśniejsze) :?: :?:

baaaaaardzo proszę o pomoc, nie wiem czy powinniśmy teraz najbardziej się starać (co prawda przytulanka były już dziś w nocy :oops: ) ale nie chcę zaprzepaścić jeśli owu będzie dziś :(
dziewczyny, pomóżcie
Madi
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 24 kwietnia 2007, o 02:51

Postprzez asikp » 2 maja 2007, o 13:21

Nie jestem ekspertem (a jest ich wielu na tym formum - nie wiem jak podczas najowej przerwy :? ), jednak dla mnie owu jeszcze nie było...
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Madi » 2 maja 2007, o 13:29

ehhh.. no właśnie też mi się tak wydaje, ale zastanawiam się czy mimo tych negatywnych testów owu może przyjść dziś (z tym spadkiem tempki) :?: - problem mamy taki, że kiepsko z chłopaczkami u męża i chcielibysmy dać mu chociaż z dzień na małą regenerację :lol: ale jeśli owu miałaby być dziś to mimo to bysmy działali..

w kazdym razie dzięki za odp. asikp
mam nadzieję, że ktos jeszcze mnie poratuje :(
Madi
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 24 kwietnia 2007, o 02:51

Postprzez klara bemol » 2 maja 2007, o 13:47

Moim zdaniem też jeszcze nie było owu, ale dzisiejsza tem może być do niej przygotowaniem.
Jeśli tem jutro wzrośnie to może być sygnał o owu. Ranki też są piękne...
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Madi » 2 maja 2007, o 19:00

własnie zakupiłam drugi zestaw testów, bo robię je rano i wieczorem :lol: (zbankrutuje na tym chyba :wink: ), postanowiłam, że jeśli test będzie negatywny to dajemy sobie spokój narazie i poczekamy do pozytywnego

dzieki za odp., pozdrawiam
Madi
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 24 kwietnia 2007, o 02:51

Postprzez asikp » 2 maja 2007, o 19:04

Madi ja używałam testów owulacyjnych - u mnie nie pomogło ale trzymam kciuki.
moim zadaniem jeszcze jutro może byc niska temp (bo test nie wykazał wyrzutu LH)

pozdrawiam
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Madi » 16 maja 2007, o 16:32

witam,

miałyscie rację, że owu jeszcze nie było... juz się bałam, ze wogóle nic sie nie pokaże, ale 20dc prawdopodobnie owu była tylko, ze zabrakło mi testów juz 3 dni przed :?
dzis mam 27dc, a @ powinien byc ok.33 dnia bo faze lutealna mam ok.13dni...
5 dnia po owu obudzilam sie i na termometrze zobaczylam 37,8 :shock: ale zaraz potem zaczela bolec mnie glowa i wszystko bylo jasne, szybko zbilam tempke paracetamolem i narazie jest ok
moje poowulacyjne tempki to:
37
36,5
36,7
36,5
37,8 - to ta goraczka
37,2
36,7 - dzisiejsza

:oops: sama nie wiem po co to pisze, chyba czuje sie samotna z tymi moimi obliczeniami i myslami..
moj mąż naprawde okazuje zainteresowanie, ale wiem, ze i tak do konca mnie nie rozumie.. to chyba moze zrozumiec dokladnie tylko druga kobieta, ktora przezywa cos podobnego -pewnie dlatego to pisze
w sumie nawet nie licze na nic z waszej strony... moze tylko poprosze o małą modlitwę o ten cud

pozdrawiam Was serdecznie i czekam niecierpliwie (bo inaczej nie potrafie :wink: ) na Dar z Nieba :D
Madi
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 24 kwietnia 2007, o 02:51

Postprzez Amazonka » 17 maja 2007, o 10:38

Właśnie widziałam wykres ciążowy po serii negatywnych testów owulacyjnych w okolicach skoku temperatury.
Ciąża jest, owulacja była, testy jej nie wykryły, ale objawy płodności tak.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez asikp » 17 maja 2007, o 10:53

MAdi trzymam kciukaski żeby przebrzydka @ dała ci święty spokój. Ja na swoją też czekam dzis mam 26 dc. i od 3 dni plamienia więc wiem że niedługo moja wiedźma przyjdzie. mam nadzieje że u ciebie zawita Obrazek
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Madi » 17 maja 2007, o 11:33

Amazonka tez słyszałam, ze nawet jesli testy nie pokaza owu to moze ona być

asikp wiem, ze pewnie juz tracisz nadzieje, ale oby te 'plamienia' okazaly sie ciążowe!! Bardzo Ci tego zyczę!![/b]
Madi
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 24 kwietnia 2007, o 02:51

Postprzez asikp » 17 maja 2007, o 12:56

Madi dzięki kochana jesteś ja za was też trzymam kciuki :wink: :wink:

MAm prosbę może przenieśmy sie na oczekiwanie bo tak śledzić wpisy w tylu wątkach niedługo się pogubię :lol:
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron