Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 09:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosze o pomoc w interpretacji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

prosze o pomoc w interpretacji

Postprzez magdabi » 5 marca 2007, o 11:18

Witam prosze poradźcie.
Staram się zajść w ciąże 4 cykl.Mam już dwoje dzieci (5 i 2 lata)i jednego Aniołka w niebie.W tym cyklu miałam owulacje 13-14 dnia(poznałam po skoku temperatury,śluzie i bólu owulacyjnym),od tego dnia mam podwyższoną temperature ok37-37,1.I czekałabym z nadzieją na pozytywny test ciążowy gdyby nie badanie progesteronu.Przyjmuje duphaston od 15 dnia cyklu bo zawsze miałam niski poziom progesteronu.Wyniki zrobiłam 4-5 dni po owulacji czyli 18 dnia cyklu i były prawiałowe dla fazy środek cyklu 0,50 ale dla fazy lutealnej o wiele za niskie.Gdzieś wyczytałam że niski poziom progesteronu w fazie lutealnej świadczy o tym że nie miałam owulacji.A więc jak interpretować ów skok i podwyższoną temperature?
magdabi
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 marca 2007, o 11:08

Postprzez asikp » 5 marca 2007, o 12:23

Witam nie wiem czy ci pomogę ale zapraszam na http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,1910,2 tam znajdziesz interesujące cię informacje.

pozdrawiam

Ps. zalecane jest powtórzenie badań, ale przeczytaj sama
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez magdabi » 5 marca 2007, o 12:34

dziękuje a czli to badanie 4-5 dni po owulacji mogło być jeszcze za wcześnie?
magdabi
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 marca 2007, o 11:08

Postprzez asikp » 5 marca 2007, o 14:49

Według tego co tam pisali tak. Radziłabym zapytać lekarza i powtórzyć badania. :D
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron