Teraz jest 12 maja 2024, o 06:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy test ciążowy zawsze jest wiarygodny???

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez jolka79 » 28 grudnia 2006, o 19:18

ja tez na to licze asikp....przykre jest to że było juz tak blisko ale nie udało się,jednak tłumacze sobie to tak...lepiej stracic ciąże niż urodzić by się z niej mialo chore dziecko...i być może to brzmi egoistycznie,ale widząc chore dzieci w telewizji zdaje sobie sprawe ze nie jest sztuką miec je na siłe...nie kazde rodzi sie chore dlatego tez bardzo wspolczuje rodzicom ktorzy maja to zmartwienie...napewno kochaja to dziecko i wierze ze nie jest im łatwo....Bóg dał mi iskierkę nadziei, ja jej potrzebowałam bo traciłam wiare w Boga....teraz myśle ze Bog o mnie pamięta i ze Nowy Rok 2007 może bedzie dla mnie i meza szansa na nasze potomstwo...
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez asikp » 29 grudnia 2006, o 09:08

jolka79 napisał(a):.......ze Nowy Rok 2007 może bedzie dla mnie i meza szansa na nasze potomstwo...


Tobie i sobie tego z całego serca życzę
pozdrawim i czekam na wieści
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez funkia » 29 grudnia 2006, o 12:42

i ja Tobie życzę wszystkiego najlepszego !
nie trać wiary! :))
funkia
Przygodny gość
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 września 2006, o 22:11
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński

Postprzez jolka79 » 29 grudnia 2006, o 14:40

Dziekuje Wam dziewczyny....

Powiedzcie mi czy wy macie za sobą takie przejscia?? Czy bylyscie w ciazy i stracilyscie ją??
Zatanawiam sie dlaczego tak sie dzieje...ze ciaza jest taka slaba....
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez estera » 29 grudnia 2006, o 14:41

Jolu, szkoda, że nie udało się do końca, ale mimo wszystko lepiej faktycznie mieć świadomość, że można mieć dziecko. W dużej mierze przyczyną wczesnej utraty ciąży jest niedobór progesteronu, ale oczywiście nie w każdym przypadku.
My też czekamy już ponad dwa lata. Ale myślę, że Pan Bóg to prowadzi tak jak jest najlepiej dla nas, chociaż czasem jest to bolesne.
Pozdrawiam Cie cieplutko i życzę dzieciątka w czasie najodpowiedniejszym dla WAs i dla niego.
estera
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 listopada 2006, o 16:19

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron