Teraz jest 22 maja 2024, o 19:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosze o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

prosze o pomoc

Postprzez Ania_Kruszynka » 28 listopada 2006, o 23:19

Witam. Bardzo goraco prosze o pomoc w analizie mojego wykresu. Temp. mierze o stalej porze rano termometrem rteciowym w pochwie.

http://www.fertilityfriend.com/home/11ce45

Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc.

Acha i mam jeszcze pytanie, gdzie moge sobie poczytac jak analizowac wykresy??
Ania_Kruszynka
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 marca 2006, o 23:34

Postprzez Fruzia » 30 listopada 2006, o 12:30

Program sam interpretuje- widac, ze 28.11 jest czwarty dzień fazy wyższych temp. Nie znam tych skrótów co do śluzu, więc wiecej nie mogę nic powiedzieć.
O zasadach npr-u możesz poczytac tu: http://npr.pl//index.php/content/category/5/17/43/
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez kajanna » 30 listopada 2006, o 13:16

Przy korzystaniu z FF należy pamiętać, ze program wyznacza automatycznie najbardziej prawdopodobny termin owulacji, ale to może być złudne i czasem kłóci się z zasadami metody objawowo-termicznej. Dlatego przy wyznaczaniu III fazy trzeba być ostrożnym. Chociaż na wykresie masz już 4 temperatury wyższe, to niepłodność poowulacyjna zaczęła się dopiero 17 dnia wieczorem, bo I wyższa temperatura (14 dc) przypada na dzień szczytu śluzu, więc traktujemy ją jako przedwcześnie podwyższoną i nie wliczamy jej do trzech wyższych - będą to temperatury z dni 15, 16 i 17-tego.
kajanna
Domownik
 
Posty: 348
Dołączył(a): 19 sierpnia 2005, o 19:59
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron