Teraz jest 10 maja 2024, o 10:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

anemia a starania

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

anemia a starania

Postprzez Fruzia » 28 listopada 2006, o 19:53

Okazalo się dziś, że mam anemię. Zdolowalo mnie to, bo mialam iśc na zabieg larygngologiczny i z tego powodu w tym cyklu daliśmy sobie spokoj ze staraniami. A tu teraz nie idę na zabieg, wszystko się przesuwa.
Czy anemia to przeciwskazanie do starań? Lekarka mi tego nie powiedziala. Do tego jeszcze leczę stan zapalny w kręgosłupie. Co zrobić?
pozdrawiam
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez Gosiao » 28 listopada 2006, o 20:05

anemia nie jest powodem do zaniechania samych starań o dziecko, ale anemia w czasie ciąży to już problem. Zauważ, że anemia jest stosunkowo częstą przypadłością w czasie ciąży i może być niebezpieczna tak dla kobiety, jak i jej dziecka, dlatego proponuję zgłosić się do lekarza i poradzić sobie najpierw z anemią. Ciążą jest "wymagająca" dla organizmu kobiety, dlatego ważne, żeby był w jak najlepszej kondycji
Gosiao
Przygodny gość
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 listopada 2006, o 15:06

Postprzez Fruzia » 30 listopada 2006, o 12:59

Hm, to zdaje sie ze staraniami na razie dac sobie spokój? Tzn. lepiej moze wyleczyć kregosłup jak się da i trochę choć anemię. Tylko nie wiem, czy z tym nosem czekać, lekarz powiedzial, że problemy z oddychaniem w ciązy się poglębią. Nie podoba mi się to:(
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron