Teraz jest 8 maja 2024, o 05:39 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

PYTANIE?????

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

PYTANIE?????

Postprzez zuzia » 7 maja 2004, o 23:37

MAM PYTANIE MIANOWICIE NIEDAWNO MIAŁAM ROBIONE USG PANI DOKTOR STWIERDZIŁA, ŻE GRUBOŚĆ JAJNIKA WYNOSI 12MM I ŻE JEST TO TYPOWE DLA II FAZY DODAM, ŻE USG BYŁO ROBIONE W 19 DNIU , NA DRUGI DZIEŃ TEMP. SKOCZYŁA Z 36,1 NA 36,5. MOJE PYTANIE BRZMI CZY DOSZŁO DO JAJECZKOWANIA SKORO JAJNIK BYŁ TAK MAŁY CZYTAŁAM, ŻE U NIEKTÓRYCH KOBIET WYNOSI ON NAWET 24MM. PANI DOKTOR POWIEDZIAŁA, ŻE NIE WIDZI JAJECZKA I ŻE CHYBA PĘCHERZYK PĘKŁ. JUŻ NIE MOGĘ SŁUCHAĆ TEGO "CHYBA" NIECH KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY. :cry:
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce

Postprzez grażka » 15 maja 2004, o 21:31

Przecietnie pecherzyk zanim peknie dorasta do około 2 cm srednicy. Moze Twoj szybko nadgonił, ,oze pekł mniejszy, moze ona ma niezbyt precyzyjne USG ?
Skoro zobaczyła pusty pęcherzyk, to na pewno pekł, tym bardziej ze temperatura to potwierdziła.
grażka
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19 lipca 2003, o 21:29

Postprzez zuzia » 16 maja 2004, o 00:32

Dzięki Grażka za odpowiedź w środę idę do lekarza, może teraz coś się wyjaśni, no nie wim co mam już robić, hmmm, będę dalej próbowała zobaczymy jak będzie :wink:
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron