Teraz jest 11 maja 2024, o 12:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ile przed?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

ile przed?

Postprzez kukułka » 4 października 2006, o 13:38

czy trzeba przed ciążą wyleczyć pzrewlekłe grzybki które nie dają dolegliwości? I na ile przed ciążą. Tzn ile trzeba zcekać pi wyleczeniu? i czy to samo nie przejdzie? dostać się do gina graniczy z cudem....A chodziłam dłuygo z tym i grzybkami i myślałam ze to gesty śluz ( przy tabletkach antyk). nie zebym teraz planowała coś, ale tka pytam, zęby wiedziec gdy to będzie potrzebne. Oczywiście do lekarza zamierzam isc jak najszybciej
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez monikar » 4 października 2006, o 15:36

Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po zakończeniu leczenia i mam wspaniała córeczkę.
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kukułka » 5 października 2006, o 08:57

Po zakonczeniu leczenia przewlekłych czy ostrych? a czy przewlekłe dłużej sie leczy? kto wie?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez monikar » 5 października 2006, o 09:08

leczyłam się prawie 6 miesięcy z tym, że najpierw lekarz stwierdził że mam nadzerkę i stan zapalny (II gr cyt. przed leczeniem) po "leczeniu" (III gr) i zmieniłam lekarza i okazało się że to są grzybki a nie stan zapalny (leczyłam je 2 miesiące miałam serie leków). Całą ciążę miałam spokój z tym okropieństwem.
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kasia32 » 5 października 2006, o 15:10

Ja bym przed ciążą koniecznie wyleczyła (dla bezpieczeństwa dziecka i dlatego, że w ciąży ilość dozwolonych leków znacznie się zmniejsza). Jeśli mogę coś doradzić to może zrób posiew z antymykogramem - moje grzybki były leczone przez różnych lekarzy "na ślepo" około 2 lat... Wreszcie trafiłam do jednej mądrej, które dała mi skierowanie na posiew i stosownie do tego zaczęła dobierać leki. Udało się, choć już prawie traciłam nadzieję...
Mikrobiolog poleciła mi również probiotyk - LaciBios Femina (do konsultacji z ginem). Bez recepty, bierze się doustnie 1x dziennie. Mi chyba pomogło też całkowite odstawienie słodyczy.
Powodzenia,
K.
Kasia32
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 26 października 2005, o 16:32
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron