Teraz jest 8 maja 2024, o 22:49 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Witam!!!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Witam!!!

Postprzez Kasia13 » 15 sierpnia 2006, o 04:26

Jestem tu nowa tzn. to jest moj pierwszy post i na wstepie chcialam sie przywitac. Od jakiegos czasu czytam wasze posty i nie moge sie nadziwic ile ciekawych rzeczy mozna sie stad dowiedziec. Do tej poro nie mialam pojecia, ze mozna samemu badac szyjke....no i w jaki sposob, teraz juz wiem hm..ucze sie. Jestem mama 11 miesiecznego Alexa i od jakiegos czasu "pracujemy"nad drugim bobaskiem, ale bezskutecznie temperature mierze sobie dopiero od tego cyklu byl skok, byl sluz bylo przytulanko i daj Borze niech bedzie dzidzi tak tego pragniemy :) Temperatura wzrosla i sie utrzymuje modle sie, zeby nie spadla. Ale mam obawy co do tego poniewaz karmie piersia w nocy i po przyjsciu z pracy i nie wiem czy to nie chamuje tego, ze nie zachodze w ciaze. Co myslicie? Poradzcie!!! :?
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Edwarda » 16 sierpnia 2006, o 14:41

Witaj Kasiu! Widzę, że z daleka do nas przybywasz. :wink: Od dawna w Stanach :?:
Niestety ja nie mam jeszcze dziecka i jeszcze nie znam dokładnie reguł poporodowych i tych związanych z karmieniem, ale wydaje mi się, że jeśli był skok i śluz to cykl jest jak najbardziej prawidłowy i są szanse na poczęcie dziecka.
Pozdrawiam
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

dziekuje

Postprzez Kasia13 » 17 sierpnia 2006, o 01:51

Dodales mi wiary, ze moze wlasnie teraz doszlo do poczecia @ mam miec za dwa trzy dni .....mam nadzieje, ze nie przyjdzie tempka utrzymuje sie na tym samym poziomie. A w Stanach jestem 6 lat.
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

witam!!!

Postprzez Kasia13 » 17 sierpnia 2006, o 01:53

Dziewczyny prosze poradzcie czy karmienie w nocy chamuje owu? I zmniejsza plodnosc?
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Edwarda » 17 sierpnia 2006, o 13:35

Kasiu merytorycznie nadal Ci nie pomogę, bo jeszcze nie sięgałam do książki, ale może umieścisz swoje pytanie w dziale "Powrót płodności po porodzie" - moim zdaniem tam też pasuje, bo to dziwne, że nadal nikt Ci nie odpowiedział :roll:
Może dlatego, że większość dziewczyn tu zaglądających pragną raczej pierwszego dziecka i nie zawsze znają się na karmieniu i hamowaniu owu przez nie?
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

Postprzez asikp » 17 sierpnia 2006, o 15:06

droga Kasiu przesyłam link do strony z artykułem "Karmienie piersią metodą regulacji płodności" może tam odnajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

http://www.erodzina.com/index.php?id=33,423,0,0,1,0


pozdrawiam
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Kasia13 » 18 sierpnia 2006, o 02:57

Dziekuje Asikp bardzo mi pomoglas wlasnie tego szukalam :P
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez asikp » 18 sierpnia 2006, o 11:02

W watku wykresy ciążowe Agania podała strony - sprawdź.

http://www.fertilityfriend.com/ChartGal ... .php?cat=3

i tu jeszcze:

http://www.ovusoft.com/ourtcoyf/gallery/

miłego oglądania
Obrazek
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości