Teraz jest 9 maja 2024, o 17:39 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy to możliwe???

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

czy to możliwe???

Postprzez JagodaNowak » 11 lipca 2006, o 09:50

Witajcie,
w tym cyklu rozpczęliśmy staranie się o poczęcie naszego drugiego dziecka. W tej chwili jestem w 18 dniu cyklu, mój cały cykl trwa około 32 dni, czyli jeszcze 2 tygodnie, a ja już od 4 dni mam nudności poranne tak jak w pierwszej ciąży. Czy to jest możliwe, aby po kilku dniach były już nudności???? wspomnę, ze w poprzednim cyklu nie mogło dojść do poczęcia, ponieważ współżycie zaczynaliśmy po owulacji, po 5 dniu wysokich tempek. Nie mogę sie doczekać kiedy miną te 2 tygodnie, ale czy to jest możliwe, zebym była już w ciązy i miała nudności???
JagodaNowak
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 maja 2006, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: czy to możliwe???

Postprzez Lucja » 11 lipca 2006, o 12:50

Mierzysz sobie rano temperature? Moze warto tez notowac obserwacje sluzu i szyjki - jesli bylo poczecie powinien byc sluz lepki(tworzy jakby czop u wejscia do szyjki), a szyjka twarda i zamknieta.

serdecznie pozdrawiam i zycze milego oczekiwania czy to dzieciatko juz jest?
Lucja
Bywalec
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 14:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez JagodaNowak » 11 lipca 2006, o 13:02

Lucja, dziękuję Ci za odpowiedź. Codziennie mierzę temperaturę, sprawdzam śluz, miałam lepki, tak jak piszesz, bardzo bym chciała być w ciązy i nie mogę sie doczekać do dnia kiedy można to sprawdzić, ale od 4dni mam te nudności i nadzieje, ze jestem już w ciazy.
JagodaNowak
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 maja 2006, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Betsabe » 11 lipca 2006, o 13:05

W fazie lutealnej przewaznie jest sluz gesty, lepki, tzw. progesteronowy (w przeciwienstwie do estrogenowego - rozciagliwego, przejrzystego) - to tak na marginesie, ze sluz lepki nie oznacza od razu ciazy 8)

ja w kazdym cyklu w w fazie lutealnej mam gesty sluz :wink:
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez Anita_T » 13 lipca 2006, o 08:12

A ja nie miałam wogóle śluzu w III fazie i już myślałam, że znów się nie udało, bo większość dziewczyn pisze, że ma, ale się myliłam, więc jak widać wszystki objawy są bardzo indywidualne.
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez JagodaNowak » 14 lipca 2006, o 09:51

Anita_T, bardzo dziękuję za nadzieję, jak piszesz u kazdego przebiega to indywidualnie, mam nadzieję, ze u mnie jest inaczej niż zawsze:))) nadal mam poranne nudności, juz 6 dzień, ale żeby zrobic test musze jeszcze cierpliwie poczekać. Pozdrawiam serdecznie:))
JagodaNowak
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 maja 2006, o 10:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron