Teraz jest 9 maja 2024, o 16:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Brązowe plamienia przed miesiączką

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Brązowe plamienia przed miesiączką

Postprzez bernadetta25 » 5 lipca 2006, o 22:40

Mam takie pytanko: o czym świadczą brązowe plamienia na 2-3 dni przed @ :?: Bardzo prosze o odpowiedź :!:
To mój 7 cykl staran a fasolki jak nie ma tak nie ma :( Teraz jestem 7dni po owu i mam nadzieję, że może tym razem :?: :oops:

Pozdrawiam
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez fresita » 6 lipca 2006, o 06:55

a robilas test ciazowy?
u mojej kolezanki takie plamienie swiadczylo o ciazy :D
poczekaj do dnia planowanej @ i zrob test a najlepiej bete z krwi
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fiamma75 » 6 lipca 2006, o 08:06

Mogą również świadczyć o zbyt niskim poziomie progesteronu. Warto zbadać poziom tego hotmonu - robi się to 7 dnia po owu.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez bernadetta25 » 6 lipca 2006, o 09:09

Dziękuję za odpowiedzi :!:
Ogólnie rzecz biorąc sądziłam, że małe plamienia tuż przed @ nie są niczym szczególnym,(dodam, że innych plamień nigdy nie miałam) ale gdy wczoraj wypatrzyłam mieszanke ziół dla starających sie, a w opisie zalecaną m.in. kobietą, które mają plamienia przed@ to sie przeraziłam :shock: :cry:
Teraz czekam na cud :oops: lub @, jeszcze ok 6dni :!: I bezwzględu na finał tego cyklu jestem przerażona i zła na siebie i na swoją głupote :evil:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez bernadetta25 » 7 lipca 2006, o 09:19

Kasiu1970 dziękuję za odpowiedź :)
Ja magnez z vit.B6 biorę prawie cały czas i nic się nie zmieniło. Może za mało tego magnezu biorę :?:
Dziś 25dc, 10dpo, a ja wczoraj w nocy zauważyłam pierwszy brązowy śluz :( Jak nigdy miałam nadzieję, że się udało, jestem zła, rozgoryczona i chce mi sie wyć :evil: Temp. jeszcze powyżej lini podstawowej, ale to kwestie 2 dni kiedy się ta przeklęta @ pojawi :!:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez bernadetta25 » 8 lipca 2006, o 13:50

Dziękuję Kasiu, ale @ jednak przyszła :( w tym upale podwójnie ciężko sie to znosi :evil:
Zaczynam nowy cykl, jeszcze podłamana ale z małym ziarenkiem nadziei w serduchu, że w końcu i do nas maleństwo zawita, czego zresztą i Wam Kobietki gorąco życzę :) :!:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez zuzinka » 9 lipca 2006, o 10:48

Ja tez mam problemy z plamieniem jestem dzis w 26dc , plamienie mam od 7 dni a owulacji jak nie było tak nie było:(
cały czas biore magnes B6 ale tez chyba nic nie pomoga:( ale moze to ta pogoda... ??? chociaz juz sama nie wiem troche sie martwie
zuzinka
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 lipca 2006, o 22:30

Postprzez bernadetta25 » 17 lipca 2006, o 17:03

Byłam u mojej ginki, powiedziałam jej o plamieniach, stwierdziała, że mogą być naturalną rzeczą, ale mogą też świadczyc o niskim progesteronie, co prawda nie dała mi skierowania na hormony, ale zapisała mi luteinę dp, żeby wspomóc moją średniawą faze lutealną (najczęsciej trwa 10-11 dni, w porywach do 12). Ogólnie stwiedziła, że wszystko OK, zrobiła usg dopochwowe, obejrzała wykresy i kazała cierpliwie czekać :|
To był dla mnie taki mały promyk nadziei, tym bardziej, że od 3 tyg męża karmię Maca, siebie kwasem foliowym i siemieniem lnianym dlatego też z niecierpliwością czekam na owu, może tym razem się uda :?: :oops:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron