Teraz jest 8 maja 2024, o 23:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

hormony....

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

hormony....

Postprzez jolka79 » 27 czerwca 2006, o 14:03

hey dziewczyny

Moje hormony nie mieszczą się w normach i prawdopodobnie to jest przyczyna tego ze nie zaszlam jeszcze w ciaze,mam pytanie czy mozna je wyregulowac jakos farmakologicznie?
Jak długo trwa taka kuracja....czy mimo tego ze mam hormony inne niz wskazuja normy, to mam szanse na poczecie??
Proszę o informacje....
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez ola78 » 27 czerwca 2006, o 17:41

Jolka, wiele problemów można wyleczyc farmakologicznie. Nie napisałaś jednak z ktorymi hormonami masz problem i jakie są Twoje wyniki, więc ciężko cokolwiek Ci odpowiedzieć.
Przede wszystkim poszukaj dobrego ginekologa i endokrynologa. To oni powinni podejmować decyzje, jakie leki są Ci potrzebne i ile powinna trwać kuracja.
Powodzenia :!: :!:
ola78
Bywalec
 
Posty: 138
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 15:45

Postprzez jolka79 » 28 czerwca 2006, o 07:38

hey olu dziekuje za odpowiedz...

Jednak powiedz mi co znaczy znalezc dobrego lekarza??
Zawsze nam sie wydaje ze ten do ktorego chodzimy jest dobry, a potem sie okazuje ze nie, ja juz jestem u 3 lekarza i wierze ze ten mi pomoze, bo jako jedyny skierowal mnie na badanie hormonow i rozmawial bardzo otwarcie o wielu problemach...
Co do wynikow i ich interpretacji zostawie to lekarzowi, bo uwazam ze zna sie na tym najlepiej...
Mam podniesiony testosteron....wiec sie zastanawiam czy przy takim "problemie" tez mozna zajsc w ciaze i czy to tylko kwestia "podleczenia" hormonów, stad to moje pytanie skierowane do dziewczyn na forum....
Kazda dziewczyna ma tutaj jakies chwilowe przejscia wiec dlatego chcialam zasiegnac opinii kogos kto rowniez tak jak ja mial klopoty z hormonami...

Pozdrawiam
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez mag_dre » 28 czerwca 2006, o 11:17

jolka79 napisał(a):hey olu dziekuje za odpowiedz...
Co do wynikow i ich interpretacji zostawie to lekarzowi, bo uwazam ze zna sie na tym najlepiej...
Mam podniesiony testosteron....wiec sie zastanawiam czy przy takim "problemie" tez mozna zajsc w ciaze i czy to tylko kwestia "podleczenia" hormonów, stad to moje pytanie skierowane do dziewczyn na forum....
Kazda dziewczyna ma tutaj jakies chwilowe przejscia wiec dlatego chcialam zasiegnac opinii kogos kto rowniez tak jak ja mial klopoty z hormonami...
Pozdrawiam


hejka!

Podwyższony testosteron może powodować trudności w zajściu w ciąże. Zbija się go tabletkami. Ja na swój dostałam diane35 - przepisał mi je, bo nie byłam mężatką i nie współżyłam i wtedy podobno one były najlepsze. Choć ja po nich przytyłam co nie było przyjemne. Te tabletki nie są antykoncepcyjne, ale hamują owulację, więc gdyby ci je przepisał, to powinnaś odłożyć poczęcie na 3 miesiące po zaprzestaniu ich brania. Pozdrawiam.
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

mag_dre

Postprzez jolka79 » 28 czerwca 2006, o 11:25

dzieki mag_dre za odpowiedz...jednak mam pytanie czy tabl. diana 35 to jedyne rozwiazanie??
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez mag_dre » 28 czerwca 2006, o 13:26

Są inne tabletki podobno, ale mnie te pomogły :lol: , brałam je przez 3 miesiące, a poprawa nastąpiła już po 2 :lol: :shock: . Najlepiej doradzi ci lekarz. On wie najlepiej co ci przepisać. Bo sam testosteron na pewno ci nie spadnie.
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jolka79 » 28 czerwca 2006, o 13:37

dziekuje bardzo mag_dre a odpowiedz....
Powiedz mi jeszcze czy ty takze starasz lub staralas sie o dziecko i to byly przyczynš trudnoœci z zajsciem w ciaze??
W jakim celu ty robilas badania zeby obnizyc testosteron??
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez mag_dre » 28 czerwca 2006, o 13:44

jolka79 napisał(a):dziekuje bardzo mag_dre a odpowiedz....
Powiedz mi jeszcze czy ty takze starasz lub staralas sie o dziecko i to byly przyczynš trudnoœci z zajsciem w ciaze??
W jakim celu ty robilas badania zeby obnizyc testosteron??


Nie staraałm si wtedy o dziecko, ja wtedy jeszcze nie współżyłam. Miałam nieregularne miesiączki i owłosienie troszkę za duże jak na kobietę. No i straszne miałam wypryski na twarzy a miałąm wtedy .... 25 lat !!! Po tym troszkę przeszło, no i okres się uregulował. [/list]
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jolka79 » 28 czerwca 2006, o 14:20

to zapytam jeszcze raz....czy mialas klopoty w poczeciu dziecka, czy bez problemu ci sie udalo, czy wogole masz dziecko...
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez mag_dre » 28 czerwca 2006, o 14:28

nie mamy dzieci, jesteśmy rok po slubie i narazie ich nie planujemy.
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zuzinka » 2 września 2006, o 20:29

mag_dre mam pytanie ile przytyłas po diane 35 ??
zuzinka
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 lipca 2006, o 22:30

Postprzez kajanna » 2 września 2006, o 22:57

Ja brałam Diane35 przez rok i nie przytyłam wcale, więc to chyba kwestia organizmu.
kajanna
Domownik
 
Posty: 348
Dołączył(a): 19 sierpnia 2005, o 19:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuzinka » 3 września 2006, o 19:28

dzieki troche mnie pocieszyłas bo wszyscy strasza ze po diane sie strasznie tyje ...pozostaje mi czekac i zobaczymy jak na mnie bedzie działała
zuzinka
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 lipca 2006, o 22:30


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron