Teraz jest 12 maja 2024, o 03:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

wynik usg

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

wynik usg

Postprzez mag_dre » 23 maja 2006, o 15:50

Wczoraj zrobiłam sobie USg- jamy brzusznej i wyszło mi, że...... na macicy w okol. przyszyjkowej mam płynową strukturę 10 mm. Muszę skontrolować w usg dopochwowym. Po zbadaniu powiedziala, ze można to podciągnąć na pęcherzyk ciążowy ( bo w ywiadzie powiedzialam jej powód robienia usg), ale.... szyjka układa się tak jak przed owulacją więc to może być cysta albo mięśniak- chociaż przy mięśniakach są bardziej obfisze @ a nie krótsze i skąpe jak u mnie. Muszę to skontrolować u ginekologa. Powiedziała abym zbadałą poziom prolaktyny- wtedy też bolą piersi.Cieszyłam się że w niedziele mnie nie bolały- a od wczoraj znowu :!: :!: :!: Inne organy naszczęście mam ok. :P :) :D Kupiłam sobie test ciążowy, ale pewnie wyjdzie jak inne czyli negaiv. Strasznie się stresuje tym wynikiem. Bo ojawy nie przeszły- tylko złagodniały. Dalej mnie odrzuca od zapachu kawy- pić mogę, mam zgagę, wrazliwa jestem na niektóre zapachy , boli mnie biust:!: :!: :!: no i mam załamkę- a jestem w 13dc więc na PMS zawcześnie chyba- bo utrzymuje mi się to od @. :cry: :cry: :cry: Proszę powiedzcie, że wszytko będzie ok?? Normalnie chce mi sie płakać :!: :!: :!:
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Betsabe » 24 maja 2006, o 07:53

Oczywiscie nie chce niczego sugerowac.

Ale podobne objawy miala moja kolezanka, tj. ta plynowa struktura w macicy i lekarze leczyli ją na endometrioze :?
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez novva » 24 maja 2006, o 08:40

mag_dre, spokojnie!!! Jeśli masz zaufanie do lekarza, to po prostu rób to, co Ci zaleci. Na pewno zbadaj prolaktynę. A swoją drogą, dlaczego robiłaś USG brzuszne, a nie TV?
Na wszelki wypadek zrób test ciążowy, skoro i tak go kupiłaś.
Mam wielką nadzieję, że zaraz się dowiesz, co Ci jest i wszystko się ułoży. Przede wszystkim słuchaj lekarza.
novva
 

Postprzez mag_dre » 24 maja 2006, o 08:46

test zrobiłam i jest tak jak się spodziewałam negatywny, robiłam zwykłe usg, bo chciałam skontrolować inne narządy tj brzuch ( mam cholerną zgagę, wystarczy że zjem 1 kanapkę a jestem pełna), nerki, wątrobę.

Przepraszam za błędy ort. Pozdr.
Ostatnio edytowano 26 maja 2006, o 11:15 przez mag_dre, łącznie edytowano 1 raz
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mag_dre » 24 maja 2006, o 09:13

Betsabe napisał(a):Oczywiscie nie chce niczego sugerowac.

Ale podobne objawy miala moja kolezanka, tj. ta plynowa struktura w macicy i lekarze leczyli ją na endometrioze :?


Aleśmnie tym wystraszyła, tylko, ze ja z jajnikami mam ok,

"Objawy choroby są różne i zależą od umiejscowienia nieprawidłowego ogniska błony śluzowej, np. bolesne miesiączki, obfitsze i wydłużone krwawienia miesiączkowe, dokuczliwe bóle, które są najsilniejsze w okresie poprzedzającym miesiączkę i podczas miesiączki. " http://www.solvaypharma.pl/index.php/ida/98


U mnie się skróciła @, @ jest również bezbolesna( przdetem miałam bardzo obfite i bardzo bolesne), przed nia troszkę mnie pobolewa podbrzusze, ale wtedy wiem, że mam ją dostać :lol: Czasami czuje też jajniki, ale nie mam podwyższonej tempki, więc chyba z nimi ok??
:roll:
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron