Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 12:54 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych...

Postprzez Kasia25 » 4 marca 2004, o 12:29

witam,
przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, chcialabym niedlugo zajsc w ciążę, nie wiem tylko ile miesięcy wcześniej powinnam te tabletki odstawic, zeby wszystko bylo w porzadku :D
Slyszalam kiedys, ze po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych bardzo czesto dochodzi do ciąż mnogich, czy to prawda? Prosze o pomoc. Z góry dziękuje
Kasia
Kasia25
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 marca 2004, o 12:23

Postprzez karolina » 4 marca 2004, o 13:59

przeczytaj sobie posty w dziale "odstawienie antykoncepcji a NPR" :D tam chyba są odpowiedzi na zadane pytanie
karolina
Przygodny gość
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 15:03

Postprzez karolina » 4 marca 2004, o 16:47

ale jesli chodzi o ciąze mnogie po odstawieniu tabletek to sama jestem ciekawa :) ja już nie biore 5 miesięcy i czuję sie świetnie no ale blizniakow czy trojaczków to wolałabym jednak nie mieć :D wiec bede wdzieczna (równiez) za odpowiedz na zadane wyzej pytanie
karolina
Przygodny gość
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 15:03

Postprzez Kasia25 » 5 marca 2004, o 14:50

dziekuje za podpowiedz :)
ja planuje zajsc w ciaze po 4 miesiacach odstawienia tabletek, mam nadzieje, ze wtedy juz organizm bedzie oczyszczony i mniejsza szansa na urodzenie blizniaczkow :wink:
mam jeszcze jeden problem, bo mam bardzo obfite i bolesne miesiaczki, co bylo skutkiem anemii (w moim przypadku), a tabletki antykoncepcyjne bardzo mi w tym pomagaly. Boje sie, ze gdy przestane je znowu przyjmowac moge miec ponownie problem z anemia :(
prosze o sugestie, moze sa jkaies inne sposoby aby wyeliminowac tak obfite miesiaczki??
Kasia
Kasia25
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 marca 2004, o 12:23

Postprzez karolina » 5 marca 2004, o 18:03

ja muszę powiedziec że przed braniem tabletek nie mialam nigdy żadnych dolegliwosci , koleżanki cierpiały strasznie a mnie nigdy nic nie bolało. Kiedy zaczęlam brać tabletki miesiączka wydłużyla sie o 2 dni i łacznie trawala okolo 6 dni. Po odstawiniu tabletek miesiączka trwa 3 no gora 4 dni ale po prostu bol jest nie do zniesienia pierwszego i drugiego dnia :roll:
karolina
Przygodny gość
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 15:03

Postprzez Usia » 5 marca 2004, o 18:49

Sposób sprawdzony na bolesność miesiączkową.
Kupić szałwię i krwawnika w saszetkach. Po jednej torebce zalać trzema szklankami wody, przykryć. Pić pół szklanki rano i pół wieczorem z odrobiną ciepłej wody. Wywaru starcza na 3 dni. Tak ok. 3 miesięcy.

Pozdrawiam Usia
Usia
Przygodny gość
 
Posty: 98
Dołączył(a): 6 października 2003, o 21:31

Postprzez Usia » 5 marca 2004, o 18:55

oczywiście - zalać wrzątkiem !
Usia
Przygodny gość
 
Posty: 98
Dołączył(a): 6 października 2003, o 21:31


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron