Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 08:17 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dlugosc krwawienia

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

dlugosc krwawienia

Postprzez madzia » 3 marca 2004, o 15:08

Napiszcie prosze czy 9 dni miesiaczki to zbyt dlugo? Mam przez pierwsze 3 dni silne krwawienie a potem dzien lub 2 przerwy i znow plamienie przez 3 lub 4 dni. :cry:
madzia
Przygodny gość
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 marca 2004, o 14:56

tak moze byc

Postprzez adalberto » 3 marca 2004, o 22:45

Tak, to moze byc dlugo i szczegolnie jesli zdarza Ci sie to czesciej powinnas pojsc do lekarza. Moja zona miala stosunkowo dlugie (5-7dni) , bolesne i obfite miesiaczki. Po czasie ok. 1 roku niepostrzezenie, pomimo kontaktu z lekarzami, ktorzy bagatelizowali problem okazalo sie ze Marta ma gleboka anemie - hemoglobina w okolicach 7. Dlugie i obfite miesiaczki MOGA (tylko "moga") swiadczyc tez o miesniakach (tak bylo w przypadku mojej zony), ale to wymaga dokladnego badania USG. W Polsce uwaza sie ze miesniaki u mlodych kobiet to rzadkosc, wiec ginekolodzy nie bardzo chca brac taka ewntualnosc pod uwage. Ale moze to byc tylko jednorazowy "wybryk". Jesli to nie pierwszy raz, wybral bym sie na twoim miejscu do zaufanego medyka. Mozesz tez miec watpliwosci co to znaczy obfite - my tez taki mielismy - jesli tak napisz.
Adalberto
adalberto
Przygodny gość
 
Posty: 73
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 19:15
Lokalizacja: Miłkowice/Legnica

Postprzez madzia » 4 marca 2004, o 09:12

Przez pierwsze 3-4 dni jest krwawienie stosunkowo normalne, a potem takie plamienie ze sluzem i skrzepami. Kiedys mialam bardzo obfite miesiaczki i potem tez dowiedzialam sie ze mam skrajna anemie. Teraz jest OK. Tylko nie wiem czy po 1-2 dniach przerwy to jest jeszcze miesiaczka czy juz sluz podbarwiony krwia, ale te skrzepy... :?
madzia
Przygodny gość
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 marca 2004, o 14:56

Postprzez tdmochowski » 4 marca 2004, o 23:12

Opisana sytuacja nie jest prawidłowa. Jeśli takie długie miesiączki się powtarzają, konieczna jest wnikliwa analiza możliwych przyczyn, której nie da się przeprowadzić inaczej jak po badaniu ginekologicznym
tdmochowski
Przygodny gość
 
Posty: 48
Dołączył(a): 11 września 2003, o 21:56
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron