Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:01 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Jak wprowadzić wykresy do komputera??

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Jak wprowadzić wykresy do komputera??

Postprzez Allunia » 29 lutego 2004, o 12:18

Witam!
Czytam sobie różne rozmowy na forum, i często niektóre z Was umieszczają swoje wykresy. Jak "wklepujecie" je do komputera?Czy to jakiś specjalny program komputerowy służący do prowadzenia obserwacji cykli? Czy taki program trzeba kupić, czy można go ściągnąć z sieci? Bardzo chciałabym mieć coś takiego. Proszę podzielcie się informacjami
pozdrawiam
Allunia
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 07:57
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Maja_23 » 29 lutego 2004, o 14:16

Odpowiedź została skasowana ze względu na naruszenie regulaminu forum
Admin
Maja_23
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lutego 2004, o 22:14

Postprzez Allunia » 29 lutego 2004, o 16:23

Maja, wielkie dzięki :) bylam na stronce i zarejestrowałam się. Trochę kłopotu sprawiły mi skróty bo chociaż angielski znam dobrze, to nigdy dotąd nie używałam słów typu "szyjka macicy" czy "śluz" :) (człowiek uczy się całe życie!) Mam stałe łącze więc mogę uzupełniać wykresy online, ale jeśli dasz mi więcej informacji skąd ściągnąć programik do swojego komputera, to będę wdzięczna i skorzystam :) czy to gdzieś z tej strony?
pozdrowienia
Allunia
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 07:57
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Maja_23 » 29 lutego 2004, o 20:32

Odpowiedź została skasowana ze względu na naruszenie regulaminu forum
Admin
Maja_23
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lutego 2004, o 22:14

Postprzez Andrzej » 3 marca 2004, o 22:39

Wiem ze to nie jest forum dyskusji, ale nie jestem pewien czy programisci tworzacy ten produkt by sie ucieszyli z takiego podejscia... :wink:
Choc troche to zabawne, ze w sferze seksualnej moralnosc jest zawsze na pierwszym miejscu, a w innych sprawach roznie sie to przedstawia...
Ale to tak troche offtopic.
Milego korzystania z ovusofta zycze.
A z mojej strony moge jeszcze tylko dodac, ze osoba piszaca "odszyfrowywacz" tez sie musiala troche napracowac, bo ovusoft jest calkiem niezle zabezpieczony :wink:
Andrzej
Przygodny gość
 
Posty: 53
Dołączył(a): 5 września 2003, o 09:25

Postprzez steffi » 3 marca 2004, o 23:03

tak samo jak gangsterzy napracowali sie aby zaplanowac i wykonac napad i ukrasc ci efekty twojej dlugiej pracy
to sie kradziejstwo nazywa.
:?
steffi
Przygodny gość
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 sierpnia 2003, o 14:01

Postprzez agulla » 4 marca 2004, o 10:16

Myślę, że najprostrzym wyjściem z tej sytuacji jest jednak używanie darmowego programiku na stronie http://www.fertilityfriend.com . Tutaj zasada jest prosta i moralnie bezpieczna ;) ponieważ każdy użytkownik za zupełną darmochę zakłada swoje konto i może go w pełnej wersji używać przez miesiąc, a jeśli nie zapłaci to wersję okrojoną ale nadal nadającą się do rysowania wykresów może używać sobie dalej za darmo.
Samej nie udało mi się przebrnąć przez angielską stronę programu ale od dosyć dawna oglądam wykresy koleżanek i są bardzo czytelne. Myślę że jest to bardzo dobry sposób na konsultację wykresów i objawów :), o ile ktoś ma dostęp do internetu na bierząco.

Pozdrawiam agulla mama Zuzuni (19.02.2002)
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez admin » 4 marca 2004, o 22:41

Do Alluni i Mai: uprzejmie proszę o ograniczenie okazywania wzajemnej życzliwości na forum do działań legalnych. Zamykam ten wątek.
Admin
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron