Teraz jest 9 maja 2024, o 16:29 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

A CO POWIECIE NA TO ??......

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

A CO POWIECIE NA TO ??......

Postprzez jolka79 » 14 marca 2006, o 12:02

HEY....ja tez juz staram 9 m-cy o bobaska i poki co nic....mialam kryzysy,straszne, plakalam, nie potrafilam sluchac jak kolejna osoba przezywala jak dowiadywala sie ze jest w ciazy.....wiec rozumie co czujecie to jest okropne uczucie....
Zdecydowalam sie na zabieg laparoskopii ( dzieki temu zabiegowi moja kuzynka urodzila 2 zdrowych chlopcow )....tak mocno uwierzylam w te metode ze idac na zabieg nie schodzil mi usmiech z twarzy mosno wierzylam ze od nastepnego cyklu to ja bede w ciazy....
Zaraz po zabiegu w 25 dc dostalam okres....dzisiaj mija 28 dzien nastepnego cyklu i okresu nie widac, normalnie powinnam go miec....moze sie opozni moze nie bedzie go wcale...nie wiem po prostu czekam....ale najciekawsze jest to ze zrobilam test w 27dc wyszedl negatywny...i wcale sie tym nie zdolowalam, ja po prostu wierze ze jednak cos sie wydarzy...bo nigdy nie zanikal u mnie @ .....wiec sobie spokojnie czekam,a wam dziewczyny polecam duzo wiary....nawet jesli sie okaze ze nie jestem w ciazy lub ze cos ze mna dzieje sie nie tak....to mimo tego ze nie wyobrazam sobie zycia normalnego bez dzieciakow nie bede juz plakac....wszystko jest w rekach Boga....trzeba zaakceptowac jego wole...a wtedy on moze wszystko odwrocic i z dnia na dzien nas zaskoczyc....pozdrawiam
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk

Postprzez ewerner » 14 marca 2006, o 14:53

jolka79 witaj,
Ciesze sie, ze masz w sobie tyle zaufania, i tyle pokory wobec Bozych planow. Niesamowite. :lol:
Mi czasem tego juz brakuje :( NIestety.
A co do laparoskopii i efektow, to nic nie wiadomo. Czasem test moze wyjsc negatywny a mimo to jest Fasolka. Dziewczyny dosyc czesto pisza, ze na poczatku testy wychodza negatywne, ale nadzieja jest. W koncu testy tez moga sie mylic :D
A tak wogole to zapraszamy Cie do naszego watku:
http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t ... &start=780
Masz tyle swojego entuzjazmu, ktorym moglbys sie z nami podzielic. :wink:

Pozdrawiam
Ewa
ewerner
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 264
Dołączył(a): 7 lutego 2006, o 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jolka79 » 15 marca 2006, o 08:25

hey ewerner...dziekuje za odpowiedz....napewno odwiedze wasz wątek, bo uwazam ze trzeba sie wspierac w trudnych chwilach...nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety starajacej sie o dziecko jak druga ktora przezywa to samo....pozdrawiam i sciskam :wink:
jolka79
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25 listopada 2005, o 13:54
Lokalizacja: sląsk


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron