Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:20 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Podwyzszona prolaktyna

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez tdmochowski » 22 stycznia 2004, o 14:25

Można próbować, ale powinno się odczekać do normalizacji poziomów hormonów, około 2-3 cykle.
tdmochowski
Przygodny gość
 
Posty: 48
Dołączył(a): 11 września 2003, o 21:56
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tu_gosia » 10 marca 2004, o 17:18

Jakie objawy daje podwyższona prolaktyna. Chodzi mi o objawy łatwo zauważalne. Np. nieregularne miesiączki, jakieś zmianny w wykresie temperatur (NPR). No sama nie wiem jak to dokładniej napisać.
tu_gosia
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 marca 2004, o 17:07

Postprzez kmm » 10 marca 2004, o 18:39

Ja też mam podwyższoną prolaktynę, lekarz zalecił mi Bromergon i kazał brać się do roboty, a jak do 2 m-cy nic z tego nie wyjdzie, to mam zgłosić się na wizytę. Niektóre dziewczyny muszą brać Bromergon również w ciąży. Tego leku nie można gwałtownie odstawiać, bo to podobno może spowodować poronienie. Duphaston też się stosuje dla podtrzymania ciąży. W każdym bądź razie nie decyduj nic na własną rękę tylko słuchaj się lekarza (chyba, że się z nim nie zgadzasz, to wtedy szukaj innego).
Ja nie miałam żadnych bardzo znaczących objawów typu brak miesiączki lub bardzo nieregularne cykle. Nie mogłam zajść w ciążę i bardzo bolały mnie piersi zaraz po owulacji, ale nie obserwowałam mlekotoku.
Trzymam kciuki!!!
kasiamm
moje cykle
kmm
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14 września 2003, o 16:21

prolaktyna

Postprzez agusia » 11 marca 2004, o 09:14

Ja również mam podwyższoną prolaktynę. Według moich informacji ona wpływa na skrócenie okresu kiedy temperatura jest podwyższona. W moim przypadku to sie zgadza, bo mam tylko 6 dni podwyższonej temperatury.
pozdrawiam :? :?
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron