Teraz jest 21 maja 2024, o 11:45 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

naturalne planowanie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

naturalne planowanie

Postprzez jaga » 20 stycznia 2004, o 09:59

trochę w tym planowaniu przewrotności,bo wokół wszyscy moi znajomi
"w końcu " się doczekali lub po prostu "wpadli",a ja jestem jedyną kobietą ,która" planuje",chociaż głośno o tym nie mówię.Marzy mi się
ZAPLANOWANE dziecko,które urodzi się tak jak tego pragnę,a nie w trzaskające mrozy.Oczywiście co ma być to będzie,bo ten rok będzie wielką próbą.I tak będę szczęśliwa.
Natomiast NPR pomaga (chyba)"lepiej trafić",no i nie muszę brać żadnej-
nawet tej najbardziej "przyjaznej" chemii,którą i tak wszyscy na codzień w czymś zjadamy. :)
jaga
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 stycznia 2004, o 17:04

Postprzez agulla » 7 kwietnia 2004, o 10:05

Marzy mi się zaplanowane drugie dziecko, które urodzi się jak moja córka Zuzanna będzie miała trzy latka. Tak w marcu kwietniu na wiosnę marzy mi się dzieciątko. Mam nadzieję, że moje marzenie tym razem uda sie dobrze zaplanować w sposób jak najbardziej naturalny (jestem po dwóch poronieniach i ciąży z problemami :( ). Mąż chciałby tym razem syna, więc będziemy się bardzo starać :wink: może i to sie uda :D .

Pozdrawiam wszystkich planujących, oby Bóg był dla was łaskawy i nie kazał czekać zbyt długo na spełnienie waszych marzeń.
agulla mama Zuzuni ur. 19.02.2002r.
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez oknek » 16 kwietnia 2004, o 12:47

I za Ciebie, Agulla, trzymamy kciuki. Mocno. Razem raźniej :wink: Razem damy radę wszelkim przeciwnościom. Czekam na Twoje doświadczenia w "czy już się poczęło?"
:D
oknek
oknek
Przygodny gość
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 kwietnia 2004, o 12:16
Lokalizacja: lublin

planowanie

Postprzez agulla » 15 lipca 2004, o 08:40

agulla napisał(a):Marzy mi się zaplanowane drugie dziecko, które urodzi się jak moja córka Zuzanna będzie miała trzy latka. Tak w marcu kwietniu na wiosnę marzy mi się dzieciątko... :D .


wtorek
12 dzień fazy lutealnej, nie wytrzymałam, staraliśmy się w tym cyklu więc zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam cieniutką różową kreseczkę, temperatura pnie się wysoko :)
środa
temperatura troszeńkę niższa ale nie jest źle, tego dnia przeważnie spadała na łeb na szyję i potem to już tylko @, a tu :) nic
czwartek czyli dzisiaj :D
temperaturka wysoko, test jak najbardziej pozytywny, oby tak dalej, wybieram się do mojego ginekologa zapytać jaki mamy plan na kolejne tygodnie, badania leki itp

martwię się tylko bo za tydzień zaplanowaliśmy wyjazd nad morze na dwa tygodnie na rekolekcje z Domowego Kościoła, mam tylko nadzieję, że będziemy mogli pojechać :roll:

pozdrawiam nadziewana nadzieją agulla mama Zuzuni :)
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez madzia » 15 lipca 2004, o 09:01

Moja temp. tez wysoko, ale nie moge spac w nocy. Strasznie stresuje sie jutrzejsza wizyta u gina. Napisze zaraz po wizycie co tam. Trzymajcie kciuki!
madzia
Przygodny gość
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 marca 2004, o 14:56


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron