Teraz jest 11 maja 2024, o 13:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

potrzebuję wsparcia i rady

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez Ewa M » 12 lutego 2006, o 11:30

Aniu, z tego co czytałam na tym forum to właśnie myślenie pragmatyczne jest najgorsze. Nie można zapominać ani na chwile, ze takie przytulanie z mężem to miłość dwojga ludzi. Nie można myśleć: "Jedyny nasz cel to dziecko!". Bo z tego co czytałam to właśnie nastawienie na taki cel najbardziej przeszkadza w poczęciu, no bo jaki to stres!
Ale nie powiem ci jak lepiej, co 2 dni, czy tylko raz, czy codziennie :lol: , bo sama jeszcze nie próbowałam, bo z dzidziusiem musimy poczekać. Z różnych powodów.
I właśnie dlatego, myśle, moje drogie panie :) , ze więcej umiecie, bo choć próby nie udane, ale były. U mnie takowych na razie brak (no oprócz jednej wpadki, z własnej winy, ale dzidziusiem się niekończącej, choć troche szkoda :wink: ).
Pozdrawiam i powodzenia w kolejnych próbach!!!!!!!!
Ewa M
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 30 listopada 2005, o 15:38

Postprzez Haniek » 12 lutego 2006, o 13:34

Witam. o ziółkach pczytaj tutaj
http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t=763
Haniek
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 października 2004, o 23:57

Postprzez ewerner » 13 lutego 2006, o 14:12

Na stronie Nasz Bocian jest tez forum dotyczace tych ziolek. Pewnie wieksze niz nasze, bo tam sie to zaczelo. Szczerze, warto przeczytac je cale, ale ... to jest watek w 3 czesciach, dwie pierwsze po 150stron, ostatnie troche krotsze :wink: jescze :lol:

http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=30212&postdays=0&postorder=asc&start=0

Tam sa podane nie tylko mieszanki ziolek, ktore rozne dziewczyny pija, (a czasem i mezowie :D ), a takze ile bylo dzidziusiow, po tych mieszankach - to chyba dla nas wazne, ze sie udaje, nie? :lol:
A tutaj,
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=679508#679508
jest sciaga wszystkie "za" i "przeciw".

Ja sama mam problemy ze znalezieniem tych ziolek, tutaj w niemczech - bo nie do knca znam niemieckie nazwy. Poki co czekam - w czwartek pierwsza wizyta u nowego gina. Ciekwe jak bedzie i co powie. I czy czekaja mnie badania hormonalne. Zobaczymy.
ewerner
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 264
Dołączył(a): 7 lutego 2006, o 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anna1000 » 13 lutego 2006, o 22:37

Dzięki Haniek i Ewerner za cenne informacje o ziółkach. A ja głupia myślałam, że jak mierzę temperaturę to robię bardzo dużo. A to właciwie jest kropla w morzu. Trzeba najpierw dobrze poznać swój organizm poobserwować go, a potem strać się to wszystko zrozumieć. Ale trzeba i trochę pomóc. Z pewnością ziółka nie zaszkodzą.
anna1000
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 stycznia 2006, o 20:15

Postprzez agulla » 13 lutego 2006, o 23:35

co do sugesti misiacz odnośnie badań bakteriologicznych z wymazu, to baardzo popieram bo u mnie ureaplasmy były przyczyną dwóch poronień i choć zachodziłam bez problemu to niestety efektów nie było, a po dość prostym przeleczeniu antybiotykami mam dwoje dzieci :)

napisz jeszcze jeśli wykonywałaś jakieś badania hormonalne to jakie i w których dniach cyklu może coś będziemy mogły pomóc po wynikach badań

pozdrawiam agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez anna1000 » 15 lutego 2006, o 22:19

Ja dziewczęta nie miałam niestety żadnych badań hormonalnych. Ale moja następna wizyta u gina na pewno nie będzie dla niego wesoła. Muszę go zapytać o kilka rzeczy i przede wszystkim dlaczego nie zlecił mi tych wszystkich badań, o których tu piszecie. Mam nadzieje że zmieni się troche jego stosunek do mnie i mojego problemu, bo w przeciwnym razie będę musiała zmienić lekarza.
Pozdrawiam
anna1000
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 stycznia 2006, o 20:15

Postprzez ewerner » 16 lutego 2006, o 14:24

Ach, Aniu, chyba zaczynam Cie rozumiec :)
W Polsce nie mialam szczescie do lekarzy, a niestety nie jestem zbyt wyrywna - i nie umialam sie o wiele rzeczy spytac.
Pierwsza ginka normalnie mnie zbadala, zrobila cyto i powiedziala wszystko ok - nie patrzac nawet na wykresy tempek.
POszlam prywatnie, do innej to zlecila USG TV, i powiedziala ze mam sie odchudzac. A jak pokazalam jej wyniki USG, powiedziala - prawdopodobnie PCO. Jak chcesz, mozesz sobie zrobic hormony - prywatnie.
A dzisiaj bylam u gina tutaj w NIemczech, i jestem w szoku. PO pierwsze zrobil mi cytop bez pytania, czy juz mialam. USG TV, i to takim sprzetem, ze widac bylo najmniejszy pecherzyk. No i krew pobral na hormony. I powiedzial ze skonsultuje sie z jakims tam prof w tej sprawie.
Jestem w szoku. Normalnie, jak sie chce to mozna :)

Trzymaj sie, i nie daj sie swojemu gin. Ja juz wiem, jak chce sie czegos dowiedziec trzeba pytac. :)
ewerner
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 264
Dołączył(a): 7 lutego 2006, o 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron