Teraz jest 11 maja 2024, o 14:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nieśmiałość

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

nieśmiałość

Postprzez maya1977 » 17 stycznia 2006, o 19:58

kochane
powiedzcie mi czy mozna zablokowac sie tak bardzo psychicznie zeby czym bardzije sie stram tym mniej mi cos wychodzi?
jak mam uspokoic swoje mysli zeby ,kazdy bol dolu brzucha nie byl przeze mnie odczytywany jak fasolka w moim brzuchu ??
i teraz powiedzcie mi czy jest mozliwe zeby kilka dni po owulacji czuc ze jest sie w ciazy? czy znowu moja wyobraznia znow plata glupie figle:)
maya1977
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 stycznia 2006, o 19:48

Postprzez fresita » 18 stycznia 2006, o 17:39

mozna sie zablokowac i to jeszcze jak,mam wielu znajomych,ktorzy sie staraja ale tak bardzo pragna dziecka,ze mimo wszystkich prawidlowosci,nie moga poczac malenstwa :cry:
postaraj sie choc to bardzo trudne,nie myslec o tym tak usilnie :)
zycze owocnych straran
fresita mama amelki
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maya1977 » 18 stycznia 2006, o 21:40

najgorsze jest opanowanie wobrazni -nie daje sobie z tym rady wpadam w jakies dziewnme stany - a naprawde jestem bardo racjonalna osoba! nawet nie wiem do kogos sie z tym zwrocic i komu zaufac -dzieki Fresita -to mile ze ktos zareagowal
maya1977
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 stycznia 2006, o 19:48


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron