Teraz jest 11 maja 2024, o 15:36 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Smutas

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Smutas

Postprzez Agusia81 » 11 stycznia 2006, o 15:40

Proszę pomózcie mi! Od trzech lat staramy się z mężem o dzidziuśka, ale niestety nic. Wszystkie badania wskazują na to że wszystko jest ok. a jednak chyba nie skoro dotąd nie mamy naszego skarbu. Od dwóch lat z przerwami biorę Clostilbegyt a nic nie pomaga. Od dwóch miesięcy prowadzę kartę obserwacji i już nie wiem co dalej.
Agusia81
Przygodny gość
 
Posty: 74
Dołączył(a): 11 stycznia 2006, o 15:16

problem

Postprzez marta.op » 11 stycznia 2006, o 16:14

Witam wszystkich
Nie mart sie agusia81 ja od marca 2004 roku też nie mogę zajść w ciążę. Juz nie wiem co robić , ale nie badałam się ani mój mąż. Mam nadzieje że nieługo sie uda.
Pozdrawiam
marta.op
marta.op
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 stycznia 2006, o 01:46
Lokalizacja: woj.mazowieckie

Postprzez Agusia81 » 11 stycznia 2006, o 16:35

Jeśli mogę Ci coś poradzić zróbcie badania, dowiecie się czy wszystko jest ok. i łatwiej Wam będzie, bo będziecie wiedzieć gdzie leży sedno tej niemożności. Ja też ufam że będzie ok i życzę Ci tego samego. :)
Agusia81
Przygodny gość
 
Posty: 74
Dołączył(a): 11 stycznia 2006, o 15:16

Postprzez Agata22 » 11 stycznia 2006, o 19:25

hmmm nie jesteście same
my staramy się od sierpnia 2004 i teznic nam nie wychodzi w kwietniu 2005 starciłam pierwszą ciąże i jak do tej pory nic się jeszcze nie udało.
łykałam clo cały czas łykam duphaston. w najbliższych dniach jak tylko skończy mi się @ idę do szpitala na badania jajników i drożności jajowodów może problem tkwi tam bo wszystko inne moje i męża badania są ok.
Agata22
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sierpnia 2005, o 11:23
Lokalizacja: katowice/siemianowice śl

Postprzez Agusia81 » 11 stycznia 2006, o 20:55

Cześć Agatko
HSG miałam robione pod koniec wrzesnia 2004 i drożność i całą resztę miałam ok. zabieg strasznie bolał i nie przyniósł efektów ale leżała ze mną dziewczyna która po HSG od razu zaszła w ciążę i dlatego trzymam za Ciebie kciuki może się uda. Powodzenia :)
Agusia81
Przygodny gość
 
Posty: 74
Dołączył(a): 11 stycznia 2006, o 15:16

Postprzez kasiama » 11 stycznia 2006, o 22:03

Po pierwsze witam cię na forum. :D
Są u nas takie dwa wątki stworzone dla kobiet pragnących dziecka, ale takich, które z różnych przyczyn czekają na dzieciątko nieraz bardzo długo. Tu są linki:
Oczekiwanie...
W oczekiwaniu na fasolkę
Może przyłączysz się do któregoś z nich?

Myślę, że nie ma sensu tworzyć trzeciego, podobnego. Oczywiście, jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości, pytaj. :wink:
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez elsa » 13 stycznia 2006, o 13:28

Wotaj Agusia81!
dla każdej z nas każdy dzien jest znakiem zapytania wiec jak coś zauważysz niepokojącego lub niezrozumiałego dla Ciebie chętni eśłuże pomocą! prztyłącz sie do naszego wątku Oczekiwanie, Czekamy tak jak Ty jedne dłużej jedne krócej, nie jestes sama!!!
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron