Teraz jest 9 maja 2024, o 18:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Spadek tempki w 10dpo!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Spadek tempki w 10dpo!

Postprzez Czarna » 28 grudnia 2005, o 12:51

Witajcie. Jestem w 10dpo i temperatura dzis spadla mi do 36.3! Do @ jeszcze kilka dni mi zostalo. Ciaza jest bardzo mozliwa, ale spadek implantacyjny tak pozno? Nie wiem co o tym myslec, kluja mnie jajniki od owu, choc teraz coraz mnie, jakby ktos ciagnal, brzuch mnie wczoraj pobolewal i juz sie dziwilam, ze tak szybko, ale przeszlo. Dzis takie zaskoczenie! Fakt, mierzylam tempke troszke szybciej, bo po 5, a zwykle mierze o 7, ale to chyba nie daloby az takiej roznicy?
Jak myslicie co to moze byc? Nie jestem jeszcze rozdrazniona i w ogole nie boli mnie glowa jak zawsze przed @, wiec ja na razie wykluczam, zreszta zawsze mam regularnie, 14 dni od wytypowanej przeze mnie owu, badz Pana doktora z NPR.
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam! :D
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez Kasia32 » 28 grudnia 2005, o 13:22

Witaj Czarna,
Z tego co wyczytałam tu na forum, spadek implantacyjny 10-go dnia po owulacji jest jeszcze możliwy. Ale godzina mierzenia też mogła tu zaważyć - u mnie z każdą godziną temperatura rośnie o około 0,1 stopnia, sprawdzałam sobie kilka razy mierząc o różnych godzinach bez wstawania z łożka. Jeśli tak byłoby też u Ciebie, to o 7. miałabyś 36,5. Może taka temperatura bardziej pasuje do Twojego wykresu?
Uściski i powodzenia w starankach,
Kasia[/u]
Kasia32
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 26 października 2005, o 16:32
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Czarna » 28 grudnia 2005, o 19:29

Kasia co godzinke wyzsza o 0,1? Ja poszlam spac dalej i wstalam o 10, jak zmierzylam byla 36.5. W sumie to pasuje taka do wykresu, bo w tym cyklu ogolnie mam niskie od poczatku tempki, ale po owu byly 36.7 36.8, wiec wydawalo mi sie, ze to spadek spory. Jak jezdze na uczelnie w weekendy i mierze o 5:30 to az takiej roznicy w temperaturach nie mialam, no ale nie wiadomo jak to teraz jest. Jutro zmierze po prostu i mam nadzieje, ze bedzie wyzsza :D
Nie moge niestety Kasiu pokazac Ci wykresu, bo mam go w jakims programie NPR i nie wyswietla sie innym :?
Dziekuje za odpowiedz! :D
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez elsa » 2 stycznia 2006, o 13:05

Hej Czarna! Jak u Ciebie czy 3manie kciukaskow pomoglo? Oznajm nam jak najszybciej dobra nowine!!! :D
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron