Teraz jest 11 maja 2024, o 22:53 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

W oczekiwaniu na Fasolke

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez elsa » 21 grudnia 2005, o 15:10

Czarna a jakie mialas wczesniejsze tempki, mniej wiecej na tym samym poziomie :?: owulacja moze byc na 1-3 dni przes skokiem lub dzien po wiec jest to miozliwe, musisz czekac na skok.

Mam nadzieję, ale jakoś tak oklapłam, wiesz jak to jest jak sobie zaplanuje... widocznie to nie ten czas jeszcze :roll: Dziękuję za pociechę!Big tulas dla Ciebie :) ja bym chciała, żeby lekarz dokładnie powiedział punkt po punkcie co i jak a on zawsze ogolnikowo i nic nei wiem z tych badań. Był dzisiaj u doktorka i kazał mu zrobić ponowne badanie porównawcze w styczniu, akurat w ten dzien co będe miaa owulację i dla nas może być juz słabe nasienie, nic sie nie układa jak na razie :?
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Czarna » 21 grudnia 2005, o 15:41

elsa na poczatku mialam bardzo niskie a teraz mam wyzsze, ale nie wiem jak wygladala przez te 2 dni. W ostatnich dniach mialam tak, ze rosla i lekko spadala i tak caly czas, potem wzrosla, 2 dni nie mierzylam i dzis jest 36.4, ale ja wiem ze owu byla na bank, zawsze jak sobie ja wymierze to dostaje @ po 14 dniach, a teraz mysle, ze byla w niedziele/poniedzialek. Wtedy mialam tempke 36.5 a w niedziele i poniedzialek juz nie mierzylam niestety.

Nie martw sie, powtorzycie badania i sie wszystko wyjasni. Mysle, ze bedzie ok. Probujcie, a na pewno sie uda.

Sluchaj, a moze ja napisze Ci moje tempki i odczucia :?:
Bym zobaczyla, czy Ty wymierzysz owu tak jak ja :D
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez elsa » 21 grudnia 2005, o 15:58

No to jak tempka wzrosła to jasne, że owulacja mogła juz być. Napisz mi tempki na priva lub na mój mailik. A na npr jak wpisałaś tempki to nić Ci nei zaznaczył?

Oj probujemy, teraz znów mamy wstrzemięźliwośc, po świetach znów nabierzemy sił :wink:
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Czarna » 21 grudnia 2005, o 16:05

W tym programie to jakies bezsensy pokazuje :D
Cos, ze 1 dzien sluzu to np. 18 i ze ten sam dzien to szczyt objawu sluzu hehe. Napisze na priv tempki.
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez Czarna » 21 grudnia 2005, o 16:23

elsa wyslalam, mam nadzieje, ze zgodzisz sie z moimi przypuszczeniami :D
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez elsa » 21 grudnia 2005, o 16:50

Czarna, nie mam na razie nic, a gdzie wyslalas na priva tutaj czy na wp?
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Czarna » 21 grudnia 2005, o 16:55

Na priva wyslalam, kurde dziwne :evil:
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez Czarna » 21 grudnia 2005, o 17:00

Wyslalam na poczte teraz wiec sprawdz. Czekam na odpowiedz :D
Czarna
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 października 2005, o 14:18

Postprzez elsa » 23 grudnia 2005, o 11:49

Czarna, niestety @ u mnie wczoraj zawitala o 22:00 szkoda, że sie wcześniej spać nie położyłam :cry:

Dziewczyny oby do was przyjechał gwiazdor z fasolkami :!: :D
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań

Postprzez elsa » 2 stycznia 2006, o 13:11

Witam noworocznie!

U mnie dzisiaj 12dc i czekam z utesknieniem na owulacje i wiążące się z tym przytulanki, które odwlekamy z powodu slabego nasienia męzusia od poprzedniej owulacji. Mam nadzieje na nia lada dzień, zakupiłam nawet testy owulacyjne, chciałabym potwierdzic skok tempki, czy przed czy po owulacji u mnie. Wiem, że testy daja obraz od 24-36 godzin, ale będe spokojniejsza. Wczorajszy pokazał na razie słaba kreseczkę, i sie troszkę zdziwiłam, bo dwa cykle temu, gdy przypadało na ten jajnik skok mialam w 15dc, no nic poczekam i zobaczę czy owulacja będzie 14dc, jak okreslil mi ja program FF poprzednio.

Powodzenia starajacym się :!:
elsa
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 14:53
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron