Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

fałszywie dodatni test ciażowy?!?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

fałszywie dodatni test ciażowy?!?

Postprzez agnieszka » 8 stycznia 2004, o 14:08

Witam!
No właśnie czy jest to możliwe? Zrobiłam test w 23dc - 12 dni po owulacji (mierze temp)- wyszedł pozytywnie , ale przeczytałam gdzieś ( na moje nieszczeście :x ), ze "niestety 50% ciąż samoistnie się kończy na miesiączce, chociaż test wyszedl pozytywnie i że powinnamm poczekać do dnia miesiączki z ponownym testem". Dzisiaj jest 26 dc -temperatury mam ciągle wysokie i z objawów ciążowych juz od ponad tygodnia bardzo nabrzmiale piersi.
Czy mozliwe jest abym starciła tą ciąże wraz z miesiączką?


moje temperaturki - http://www.fertilityfriend.com/home/3a804
agnieszka
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 września 2003, o 16:42

tzw ciąża biochemiczna

Postprzez agulla » 8 stycznia 2004, o 16:30

Agnieszko nie martw się na zapas. Jeśli temperatura będzie się nadal utrzymywać wysoko, zbierzesz 18 lub lepiej 21 takich wyższych pomiarów to znaczy, że jesteś w ciąży. Jeśli natomiast temperatura spadnie i dostaniesz okres to znaczy, że może coś zaczynało się dziać w kierunku ciąży ale z różnych powodów nie udało się tym razem. I choć zaczęło się wytwarzać bHCG dające pozytywny test ciążowy, to jednak nie jesteś w ciąży. Przy opóźnionych miesiączkach które mają bardziej charakter krwotoku podejrzewa się właśnie takie nie spełnione ciąże.

Myślę, że nie powinnaś sie jednak tym martwić na zapas, czego ci życzę czekając na dobrą nowinę na forum LMM :)
Pozdrawiam agulla mama zuzuni
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez agnieszka » 8 stycznia 2004, o 17:02

wielkie dzieki, wiem jeszcze tylko 2 dni i wszystko sie okaże ale to bardzoooo długieeee 2 dni :D

pozdrawiam
agnieszka
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 września 2003, o 16:42

Postprzez milly » 10 stycznia 2004, o 18:23

wykonywanie testów ciążowych przed terminem spodziewanej miesiączki nie ma większego sensu, radzę wykonać test jeszcze raz i to najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub 7 dni po
milly
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 stycznia 2004, o 18:21

Postprzez agnieszka » 11 stycznia 2004, o 13:41

zrobiłam po terminie miesiączki 2 test - POZYTYWNY!!!1 :lol: jestem taka szczęśliwa..........
agnieszka
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 września 2003, o 16:42

gratulacje!!!!!

Postprzez Mo » 11 stycznia 2004, o 18:03

GRATULACJE!!!!!!!!!!!! :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Mo
Przygodny gość
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 listopada 2003, o 22:40
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron