Teraz jest 28 marca 2024, o 21:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Oczekiwanie.....

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez bernadetta25 » 24 grudnia 2005, o 00:04

Elsa, Oleńka witajcie w klubie :D
o mnie też @ nie zapomniała :(
Ale za to będziemy próbowały w tym samym czaie i mam nadzieje, że się nam powiedzie :D

Pozdrawiam papa :!:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez beatka19 » 26 grudnia 2005, o 13:21

witam i ja również dołączam do waszego klubu :D
życzę radosnego przeżywania drugiego dnia Świąt
beatka19
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 17 listopada 2005, o 13:25
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Aga17 » 27 grudnia 2005, o 14:09

dawno mnie nie było, ale spokojnie juz mode powiedziec ze jest wszystko ok, serduszko bije maluch 23.12 miał 2cm;) mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. pozdawiam
i przesyłam tysiace całusków
Aga17
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 216
Dołączył(a): 4 listopada 2005, o 13:59
Lokalizacja: śląsk

Postprzez anka23 » 27 grudnia 2005, o 14:40

Aga bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. Oby tak dalej. Ja w ten piątek idę na kolejną wizytę, czekają mnie badania genetyczne. Bardzo się boję i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę znowu nasze kochane dzieciątko.

Pozdrawiam
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53

Postprzez bernadetta25 » 27 grudnia 2005, o 19:24

Dziewczyny!

Znalazłam fajną stronke na temat ziółek wspomagających płodność i nie tylko. Nie zaszkodzi przeczytać Polecam :!: :D

A ja już po @ więc zaczynam obserwacje i do dzieła
Buziaki papa

http://www.umamy.homestead.com/koncepcj ... chor_13044 :D
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez fiamma75 » 28 grudnia 2005, o 21:17

W nocy zaczęłam plamić :cry: Dziś w dzień trochę też. Do tego mam pobolewania w podbrzuszu.
Byliśmy u naszej ginki i zrobiła usg przez powłoki brzuszne - dzidziuś ostro się wiercił, fikał nóżkami - mąż się wzruszył :) Wygląda, że wszystko jest ok - kosmówka w dobrym stanie. Mam leżeć, wypoczywać, koniec z marzeniami o powrocie do pracy przez najbliższy miesiąc. Biorę no-spa forte i zwiększoną dawkę duphastonu. Bardzo proszę Was o modlitwę za naszego dzidziusia.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez beatka19 » 28 grudnia 2005, o 22:29

Fiamma życzę wam teraz dużo wytrwałości i optymizmu. Będę pamiętać w modlitwie o waszym dziudziusiu
pozdrawiam
beatka19
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 17 listopada 2005, o 13:25
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kasia32 » 29 grudnia 2005, o 13:20

Kasieńko, ogromnie się cieszę z Twoich dobrych wiadomości! Ja myślę, że jest wielka szansa, że u Ciebie to właśnie TEN cykl... Gorąco Ci tego życzę.

Ja też w tym miesiącu mam wykres "budzący nadzieję"... Tuż przed owulacją miałam USG i były dwa dorodne pęcherzyki, na obu jajnikach. Miały 17 i 18 mm. Rozmarzyłam się o bliźniętach... 6-go dnia po owulacji temperatura zjechała do linii podstawowej, potem znów wzrosła, a dziś - 10 dpo - znów zjechała... To prawie na pewno nie znak miesiączki, nigdy nie miałam fazy lutealnej poniżej 12 dni. Może to przypadek, a może... Prawie boję się mieć nadzieję, ale może przy bliźniętach możliwe są dwa spadki implantacyjne?.. Tak czy inaczej byłabym przeszczęśliwa, gdyby chociaz jeden spadek okazał się rzeczywiście tym implantacyjnym...

Póki co dziś po południu odbieram kolejny wynik posiewu. I niestety realistycznie podejrzewam, że jak na ten miesiąc to moje ostatnie godziny nadziei...

Trzymaj się Kasiu i dawaj znać na bieżąco.
K.


Odebrałam posiew. I pożegnałam nadzieje. 3 różne bakterie i grzyby... Chyba tylko cudem mogłoby dojść do zagnieżdżenia, a zresztą kto wie, co by się wtedy działo w czasie ciąży i jaka byłaby szansa na donoszenie... Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić. W kwestii higieny osobistej jestem wręcz pedantyczna... To pewnie te listopadowe antybiotyki znów zaburzyły równowagę w pochwie. W dodatku wyhodowane grzyby są wrażliwe tylko na jeden lek, jakiś zupełnie egzotyczny...

Coraz poważniej myślę o adopcji. Cóż, kiedy nawet nie mamy jeszcze roku stażu małżeńskiego...
Kasia32
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 26 października 2005, o 16:32
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anka23 » 30 grudnia 2005, o 15:49

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności życzę wszystkim szczęśliwego poczęcia, miłości i radości. A tym mamą co czekają na ujrzenie skarba swego, życzę zdrowia, wytrfałości dużo siły i błogosławieństwa Bożego.

Szczęśliwego Nowego Roku :P
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53

Postprzez bernadetta25 » 30 grudnia 2005, o 21:25

Anka23 i Kasia1970 nic dodać nic ująć :!:

Dziewczyny wszystkiego dobrego, dużo miłośći :oops: samych radości :D , uśmiechu szerokiego i seksu owocnego :oops: :D

:P :lol: Buziaki :!: :!:
bernadetta25
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 grudnia 2005, o 14:07
Lokalizacja: wielkopolska

Poprzednia strona

Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron