Teraz jest 8 maja 2024, o 15:51 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

to trzeba przecztac

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

to trzeba przecztac

Postprzez gigo2002 » 15 sierpnia 2005, o 16:37

OSWIECENIE!!! PRZECZYTALAM WKLASNIE POST Z GRUPY inne problemy zwiazanie NPR po tytulem; moj przypadek ( za namowa .....). http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t=340

znajduje sie tu 45 wypowiedzi forumowiczek. dzieki tym wypowiedziom wieeeeele moich dziwnych i niewytlumaczonych do tej pory obserwacji stalo sie jasnych. cykl taki jaki juz opisywalam zdarza sie czasami (opisuje go janina, to jest dwa razy plodny sluz w jednym cyklu).
Moze ja zawsze mam taki tylko o tym nie wiedzialam dopoki nie zaczelam za namowa Nikolety obserwowac swojego organizmu...

mam jedna rade dla wszystkich starajacych sie o dzidziusia; badajcie szyjke, jej rozwartosc oraz sluz wewnatrz pochwy, przy samej szyjce. ja gdybym jej dzis nie zbadala, kierujac sie tylko sluzem na bieliznie myslalabym ze mam nieplodne dni. na bieliznie ani sladu sluzu, a w srodku masa!!!

dziekuje microsoftowi :wink: za to ze wymyslil komputery... dzieki wiedzy zaczerpnietej z internetu, mam nadzieje ze niedlugo stane sie mamusia...

pozdrawiam dziewczyny z calego serca zycze mnostwo potomstwa.

a teraz czas juz chyba na atak na meza :o

no i chyba sie usune na chwile z internetu . zauwazylam ze im wiecej przebywam na forum tym wiecej czasami sie przejmuje, mysle w 13dc dlaczego jeszcze nie mam sluzu, albo dlaczego jest tak wczesnie....analizuje, denerwuje...... z drugiej zas strony uwazam ze bardzo waznym bylo dla mnie zapoznanie sie z metodami npr. teraz juz tak wiele wiem... uciekam dziewczyny, no chyba ze mi jeszcze cos wpadnie do glowy to napisze :roll:

moje dziecko jeszcze w rekach Boga, a niedlugo juz na pewno w moich!!!
gigo2002
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 lipca 2005, o 21:07

Postprzez Amazonka » 14 listopada 2006, o 15:34

Badanie śluzu na zewnątrz nie wystarczy?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez AnnaMaria » 14 listopada 2006, o 16:27

moim zdaniem wystarczy i nic mnie nie zmusi do sprawdzania szyjki...
ps: moja Mama przez 27 lat pożycia małżeńskiego badała tylko zewnętrznie plus temperatura= dwójka dzieci
AnnaMaria
Przygodny gość
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 maja 2006, o 10:51

Postprzez Lucja » 15 listopada 2006, o 13:40

:D cieszę się, i życzę miłego "zabiegania" o dziecko :D :D :D
To prawda, że niektóre kobiety mają mniej śluzu i wtedy badanie szyjki jest pomocne.

Jeszcze raz - życzę dobrych owoców!!! :wink: pracy..... :D
Lucja
Bywalec
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 14:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Amazonka » 15 listopada 2006, o 13:42

Lucja, szyjka zamiast śluzu? To ma sens.
AnnaMaria, ok, ale różnie to bywa. Każda para ma inną płodność: jedni starają się przez wiele cykli, inni wpadają w doskonale wyznaczonej I fazie. Chodzi o to, aby dana metoda sprawdzała się zawsze.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gigo2002 » 17 listopada 2006, o 16:52

taaak, minal juz kawal czasu od kiedy napisalam ten watek.
jak juz wspomnialam na poczatku, moje staranie o dziecko skupialo sie glownie na obserwacji swojego ciala. poznalam je doskonale i mysle ze teraz bedzie to mi bardzo przydatne. nie co prawda w celu zajscia w ciaze, ale w celu jej unikniecia. :shock:
za dwa dni mam wyznaczony termin porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jak wspomnialam na poczatku. Dziewczyny, szyjka nie oszuka, a ilosc sluzu tak. mozecie przez jego niewielka ilosc przegapic dzien plodnosci.

aha, polecam wiesiolek, po dwoch miesiacach stosowania bylo go znacznie wiecej- to info dla tych "suchych"typow.
gigo2002
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 lipca 2005, o 21:07

Postprzez novva » 17 listopada 2006, o 18:11

Gigo, wobec tego powodzenia - nie wiem, czy moge Ci życzyć, żeby poród okazał się niezapomnianym wydarzeniem, bo tak pewno będzie :) Więc może - żeby Twoje pierwsze spotkanie z maleństwem po tej stronie brzucha było wstępem do pięknej i radosnej przygody, no i oczywiście, żeby wszystko poszło dobrze, szybko i lekko :)
novva
 

Postprzez Amazonka » 20 listopada 2006, o 13:44

ILOŚĆ śluzu? A jakie to ma znaczenie? Przecież liczy się jakość.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez fiamma75 » 20 listopada 2006, o 15:08

Amazonka napisał(a):ILOŚĆ śluzu? A jakie to ma znaczenie? Przecież liczy się jakość.


Czasem ma - przy trudnościach z poczęciem.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron