Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 07:28 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Witamina A

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Witamina A

Postprzez Majka » 27 listopada 2003, o 13:25

Witam Wszystkich!
Po przeczytaniu artykulu o odzywianiu w czasie ciazy nasunelo mi sie jedno pytanie. Jestem obecnie w 4 tygodniu ciazy i juz od jakiegos czasu zazywam kwas foliowy i salfazin. I wlasnie w salfazinie znajduje sie witamina A, ktorej nie nalezy zazywac. Jest jej 400mj. Teraz nie wiem czy dobrze robilam i czy nie poniose tego konskwencji. Prosze bardzo o porade.

Chcialabym nadmienic, ze zazywalam 1 tabl. dziennie i jak test wyszedl pozytywnie to zaprzestalam zazywac. Salfazin zazywalam ze wzgledu na zawartosc cynku, ktory jest polecany kobietom w ciazy i starajacym sie.
Z powazaniem,
Maria Koers

P.S. Jakos jestem tym faktem zdenerwowana, tak wiec prosze jezeli to tylko mozliwe o odpowiedz. Z gory dziekuje.
M.
Majka
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 listopada 2003, o 14:44

Postprzez agnieszka » 27 listopada 2003, o 19:11

niestety nie potrafie Ci pomóc ale polecam stronę http://www.noworodek.pl i dział ekspert radzi - mozna tam zadawac pytania lekarzom specjalistom( ginekolog i położnik), odpisują przewaznie w ciągu 24h. Serwis jest pod patronatem - NZOZ Szpital na Siemiradzkiego .
pozdrawiam Agnieszka
agnieszka
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 września 2003, o 16:42


Powrót do Jak zaplanować poczęcie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron