Teraz jest 28 marca 2024, o 18:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Groby dzieci nienarodzonych

Forum wzajemnej pomocy dla małżeństw, które doświadczyły poronienia.

Groby dzieci nienarodzonych

Postprzez Mysza » 27 października 2009, o 11:15

Ponieważ zbliża się dzień Wszystkich Świętych, moje myśli powędrowały też do grobu dzieci nienarodzonych, na którym, drugi raz będę zapalać światełko dla naszego Bąbelka. Tak sobie pomyślałam, że można by było zrobić listę takich grobów - może mamy gdzieś w pobliżu takie miejsce, albo mijamy je na cmentarzu, który odwiedzamy, a o nim nie wiemy. My z mężem zapalaliśmy lampkę na grobie tych dzieci od początku naszego małżeństwa, nie wiedząc, że nas też spotka utrata dziecka noszonego pod moim sercem...

W każdym razie - nasze miejsce, które odwiedzamy jest na cmentarzu w Śremie (wielkopolska).
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez artura » 27 października 2009, o 15:35

nie orientujesz się Mysza czy gdzieś w Poznaniu jest taki grób? Mój mąż jest ze Śremu...
artura
 

Postprzez Mysza » 27 października 2009, o 16:02

Nie wiem, jak to jest w Poznaniu, nie mamy tu bliskich krewnych na cmentarzach, mało miałam okazji do ich odwiedzania.

Rodzina mojego męża też pochodzi ze Śremu (mieszkał tam do 8 roku życia). To się chłopaki mogą znać z jakiego podwórka ;)
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Po stracie dziecka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron