Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Poród w domu i szkoła rodzenia.

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Poród w domu i szkoła rodzenia.

Postprzez Derbunia » 15 marca 2005, o 16:50

Witam. Nasze Maleństwo ma 21 tygodni i kopska coraz śmielej (jak donosi Małżonek również gdy śpię). Brzuszek rośnie i rozwiązanie coraz bliżej. Tak naprawdę to bardzo chciałabym urodzić w domu. Oczywiście mam dużo argumentów za i przeciw. Może któraś z Was może podzielić się doświadczeniami z porodu domowego?
A najbardziej zależy mi na NAMIARACH na położną, która odbiera porody domowe na terenie Warszawy. Z nią najchętniej bym wszystko przedyskutowała.
Polećcie też proszę szkołę rodzenia. W Warszawie jest ich zatrzęsienie, ale marzy mi się taka najbardziej zbliżona swym duchem do szkół prowadzonych przez prof. Fijałkowskiego.
Pozdrawiam wszystkie Mamy!
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Martelka » 15 marca 2005, o 19:33

Czesc Derbunia, jestesmy w tym samym okresie ciazy :wink: Ja spodziewam sie mojego malenstwa 21 lipca. Nie wiem tylko czy u Ciebie to pierwsze dziecko?
Jesli chodzi o porod domowy, to zracji tego, ze mieszkam teraz w UK i tu bede rodzila duzo sie o tym naslucham. Tutaj baaardzo duzy odsetek dzieci rodzi sie w domu, a i polozne przygotowane sa na ta no o wiele lepiej od naszych, jednakze kazdemu sugeruja pierwsze dzieciatko urodzic w szpitalu. Oczywiscie jak sie kobieta uprze to urodzi w domu, ale jednak chyba troszke racji przy tym pierwszym dziecku jest. :wink: Pisze to, bo skoro w kraju gdzie porody domowe sa czyms tak oczywistym maja jakies "zastrzezenia" to chyba tym ciezej bedzie w naszym kraju, ale moze sie myle.
Nikoleta jest z Warszawy i swoje drugie dziecko urodzila w domu wiec w temacie jest obeznana, zapytaj jej :)
Pozdrawiam!
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron