Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ciąża a tabletki

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Ciąża a tabletki

Postprzez KH » 25 stycznia 2005, o 08:48

Mam 30 dzień podwyższoną temperaturę zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie wszystko wskazuje na to że zostanę mamą z czego ogromnie się cieszę :D Jednak trochę się martwię ponieważ nie całe 2 tygodnie temu byłam chora do końca nie wiadomo co mi było ponieważ wyniki moczu i morfologii wyszły dobrze. Zaczęło się od żołądka a potem ogromny ból brzucha. Ponieważ nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży zarzyłam dwie tabletki Ibuprom a pogotowie ratunkowe dało mi trzy zastrzyki pyralginę i dwa jakieś rozkurczowe teraz strasznie się martwię czy to nie będzie miało jakiegoś złego wpływu na dziecko proszę o odpowiedzi
KH
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 grudnia 2004, o 14:17

Postprzez NB » 25 stycznia 2005, o 15:26

W tak wczesnym okresie ciąży decyduje prawo : "wszystko albo nic" tzn,. że albo nastąpi poronienie, albo nic dzieciaczkowi nie będzie. Spokojnie , bądź dobrej myśli. Gorzej gdyby to była aspiryna w końskich dawkach.
Powodzenia.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KH » 26 stycznia 2005, o 09:59

Ogromnie dziękuję właśnie na taką odpowiedz czekałam naprawdę tak bardzo mnie pocieszyłaś dziękuję ci z całego serca i pozdrawiam
KH
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 grudnia 2004, o 14:17

Postprzez KH » 27 stycznia 2005, o 10:49

Byłam u lekarza na 90% jestem w ciąży bo nie można jeszcze stwierdzić do końca ponieważ to dopiero 3 lub 4 tydzień jestem w siudmym niebie :D :D :D . Pani doktor powiedziała żebym się niczym nie martwiła że dostałam te zastrzyki i zarzyłam te Ibupromy bo to były pojedyńcze dawki i nic nie będzie dzidziusiowi. Jestem tak szczęśliwa że mam ochotę wykrzyczeć już wszystkim że będę mamą Życie jest piękne !!!!!!!
KH
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 grudnia 2004, o 14:17

Postprzez kukułka » 27 stycznia 2005, o 11:58

Wielkie gratulacje
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron