Teraz jest 28 marca 2024, o 22:06 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Fotografia maluszka

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Fotografia maluszka

Postprzez sylwia4012 » 14 lipca 2015, o 07:30

Witam drogie panie, zastanawiam się ostatnio, czy nie uwiecznić pięknych chwil w moim życiu, myślałam o profesjonalnej sesji noworodkowej. Czytałam sporo artykułów na temat fotografii bodajże na tym portalu http://www.fotografia-slubna.pl jestem ciekawa czy Wy może macie doświadczenia z takimi zdjęciami. Nie chodzi mi o zdjęcia typowo z "porodówki" ale o taki fotografie na przywitanie nowego członka rodziny, żeby zrobić taki album powitalny, od pierwszych dni życia, sukcesywnie zapełniany nowymi fotografiami. Co myślicie o takim pomyśle? Może macie takie albumy?
sylwia4012
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 stycznia 2014, o 21:40

Re: Fotografia maluszka

Postprzez 30tka marchewka » 17 lipca 2015, o 08:48

Mam album od 1 dnia w domu do teraz. Mam swój aparat i robiłam dziecku zdjęcia w kazdym nowym ubranku i z kazdą zabawką. Dodatkowo na kazdy miesiąc zycia do roczku. Mamy nasze świeta rodzinne oraz chrzciny i inne uroczystości z maluszkiem. Album to piękna rzecz polecam. Sesji foto nie robiłam profesjonalnej, w mojej rodzinie jest sporo dobrej jakości aparatów co robią zdjęcia na poziomie i to nam wystarczy.
Jak masz możłiwości finansowe i nie macie apartu w domu to sesja profesjonalna jest jakimś wyjściem zeby nie robić zdjęc komórką.
Zdrówka i pociechy z maluszka życzę :)
30tka marchewka
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 lutego 2015, o 18:50


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron