Teraz jest 29 marca 2024, o 01:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

brudzenie w 28 tygodniu ciąży

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

brudzenie w 28 tygodniu ciąży

Postprzez Gianna » 19 stycznia 2012, o 12:12

Dziewczyny,

Już miałam to raz konsultowane z lekarzem, ale za każdym razem jak to widzę, to się zamartwiam.
Brunatne brudzenie, bardzo niewielka ilość. Lekarz stwierdził, że to przez to, że mam ciągle jakiś stan zapalny w pochwie i że ta wydzielina właśnie z pochwy pochodzi. I że jeśli to nie jest plamienie krwią, tylko taki brunatny śluz, to nie ma co się martwić. Na ten stan zapalny oczywiście coś dostałam.

Wzięłam leki (jeden jeszcze kończę) i od wczoraj wieczór znów mam to brudzenie. Niewiele i nie krwiste... ale oczywiście i tak zastanawiam się, czy wszystko z Maleńką w porządku. Co prawda rusza się normalnie i właśnie mnie kopie... ale i tak się martwię.

Umówioną wizytę mam dokładnie za tydzień. A dostać się poza swoją wizytą jest bardzo ciężko... choć się da. Przyjmuje dzisiaj i we wtorek... Ale nie chcę też panikować bez sensu...ech!
Gianna
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 12:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: brudzenie w 28 tygodniu ciąży

Postprzez magna » 19 stycznia 2012, o 13:24

A miałaś USG? Nie widać na nim żadnej przyczyny? I na pewno nie jest to to jakiś mikro-uraz pochwy po współżyciu? Ewentualnie możliwe też małe plamienie z odbytu, jeśli w ciąży dorobiłaś się hemoroidów - niby łatwo to rozróżnić, ale może przestraszyć ... Na Twoim miejscu jeśli miałabym cały tydzień się zamartwiać, to bym poszła do lekarza choćby dziś... Choć jeśli on widział to brudzenie, nie martwi go to, to raczej nie powinno to być groźne. Problem jest znacznie bardziej palący, gdyby pojawiła się jakakolwiek krew.
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: brudzenie w 28 tygodniu ciąży

Postprzez Gianna » 20 stycznia 2012, o 16:04

Postanowiłam odczekać jeszcze i w razie czego atakować szpital... i przeszło :)
Myślę, że to znów nawracający stan zapalny w pochwie i właśnie jakiś mikrouraz, tylko niby powodów brakowało :oops: Ale ważne, że na razie wróciło wszystko do normy i możemy poczekać do wizyty :)

A może któraś z Was też borykała się ze stanami zapalnymi pochwy w ciąży? Co wizytę dostaję leki :( Niby przez jakiś czas jest lepiej, a ponoć ta śluzówka nadal brzydka... od czego to może być? Taka moja ciążowa uroda??
Gianna
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 12:21
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron