Teraz jest 28 marca 2024, o 20:51 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Pierwsze tygodnie ciąży i problemy z pecherzem.

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Pierwsze tygodnie ciąży i problemy z pecherzem.

Postprzez Dorotaa » 10 sierpnia 2011, o 20:55

Witam!
Jestem w trzecim tygodniu ciąży, w piątek idę na pierwszą wizytę do lekarza. Cały czas mam duże problemy z pęcherzem, w dole brzucha czuje ogień i często nie mogę się swobodnie wysikać. Pije co najmniej 3 litry wody, zjadłam już trzy paczki furaginum było odrobinę lepiej przy tym furaginum , od dwóch dni go nie jem i wszystko wróciło. Mam takiego stresa przez ten pęcherz, ze o niczym innym nie myślę tylko tym jak mnie. Nie wiem jakie będzie leczenie, jak to jest niebezpieczne dla dziecka i w ogóle nic nie wiem. BOJĘ SIĘ.
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Re: Pierwsze tygodnie ciąży i problemy z pecherzem.

Postprzez magna » 17 sierpnia 2011, o 08:46

Na Furaginum piszą, że może szkodzić dziecku, dlatego w I trymestrze go lepiej nie brać, choć mój lekarz byłby i tak skłonny go w tym momencie przepisywać...
Ja akurat mam stale od długiego czasu problem z pęcherzem - pomaga Urosept brany regularnie i można go brać na początku ciąży, a także domowe sposoby jednocześnie - czyli żurawina non stop, arbuz (bardzo pomaga, jak się bardzo chce załatwić, a się nie da...) i faktycznie dużo picia (choć nigdy nie wcisnęłam więcej niż 1,5 litra dziennie).
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Pierwsze tygodnie ciąży i problemy z pecherzem.

Postprzez Dorotaa » 18 sierpnia 2011, o 22:12

Dziękuję :) .
Już jest lepiej, wyniki moczu mam dobre:). ten silny ból, który mnie stresował i wpędzał w panikę jak się okazało był po prostu oznaką pierwszych tygodni ciąży. Lekarz powiedział, że mogą się utrzymać do 3 m. Następnego dnia po wizycie już było lepiej. Ja to umiem się nakręcić. Przy pierwszej ciąży na początku mnie bolał bardzo" krzyż", a tym razem brzuch, zobaczymy co będzie dalej.
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron