Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wiarygodność testu

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Wiarygodność testu

Postprzez kathy_k » 2 lutego 2010, o 17:11

Witajcie! Mam następujące pytanie: dziś mój 12 dzień temperatur wyższych. Zazwyczaj trwa u mnie 12-13 dni. Temperatura w 12 dniu zawsze opadała znacznie (od 12 cykli tak było), a dziś gwałtowanie skoczyła do 37 stopni (zazwyczaj w tym dniu spada z 36,7 - to mój maks.w temp. wyższych - do 36,5 i niżej). W ogóle od kilku dni wysoka ta temperatura jak na moje wykresy w tej fazie - 36,9, 36,9, no i dziś 37. Nie wytrzymałam więc i zrobiłam test. Niestety wykazał brak ciąży. Czy jest możliwe, że na test było za wcześnie? Czy któraś z Was miała podobną sytuację, a okazało się potem, że jak powtórzyła za czas jakiś, to wykazało ciążę? Proszę o odpowiedź.
kathy_k
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 24 lutego 2009, o 17:02

Postprzez kiniaa » 2 lutego 2010, o 17:35

kathy, ja miałam taką sytuację. Moja faza lutealna trwała zawsze 11 dni. Pierwszy test zrobiłam 10 dnia wyższych tempek i oczywiście negatywny, a drugi test zrobiłam 12 dnia i ten drugi wyszedł baaaaardzo blady (ale było widać 2 krechy).
A tempek nie miałam wcale wyższych niż zazwyczaj w fazie lutealnej, ale podobno przeważnie są wyższe :)

Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Postprzez zielona » 3 lutego 2010, o 22:19

Moja koleżanka robiła test po 21 dniu wysokich temperatur (nie wiem, po co, ale dzięki temu, że robiła mamy materiał porównawczy :D ) - wyszedł negatywny. Powtórzyła go następnegodnia - znowu wyszedł negatywny. A po około 8 miesiącach oczywiście urodziła się Helenka.

Powodzenia!
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron