Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 22:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

zastrzyk na rozwoj pluc

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

zastrzyk na rozwoj pluc

Postprzez tusia221 » 28 kwietnia 2009, o 09:28

Dziewczyny, barzdzo prosze o rade,otoz moje siostra wyladowala na oddziale jest w 28tc ze skurczami, nie byly one dosyc czest ani mocne,w szpitalu podawali jej furagin bo miala cos z moczem,kilka razy kroplowke z magnezem i nispe.Od 2 dni juz nic nie dostaje oprocz nospy i nie chca jej wypuscic,pomimo ze skurczy ma tylko kilka dziennie,a dzisiaj chca jej podac zastzryk na rozwoj pluc dziecka,czy waszym zdaniem to konieczne,skoro bylyby jakies mocniejsze skurcze to mozepowinni podac fenoterol lub cos podobnego,a oni nic jej nie podaja rozkurczowego tylko od razu chca podac ten zastrzyk,z dzieckiem wszystko ok,szyjka zamknieta.
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez asidom » 6 maja 2009, o 12:26

spokojnie ja tez tzn nie ja tytlko dziecko dostalo sterydy na przyspieszenie rozwoju pl€c u dziecka,tez w 28tyg ciązy w razie porodu przedwczesnego bedzie umialo samo oddychac,zalozyli mi takze szew okrezny na szyjke tez mialam skurcze ido konca bylam na lekach a urodzilam w 40stym tyg!oczywiscie lezac nonstop spokojnie bedzie dobrze zaufaj PANU a synus jest piekny i zdrowy
asidom
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 czerwca 2008, o 15:59

Postprzez anna30 » 6 maja 2009, o 14:13

Ja nie dostałam, bo już było za późno, jako że do szpitala dotarłam z 10cm rozwarciem i skurczami partymi, więc sensu nie bylo. Urodziłam w 28 tc. Jest OK. Niech się nie martwi.
anna30
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 251
Dołączył(a): 18 marca 2007, o 14:53
Lokalizacja: 60N 1W

Postprzez Wilhelmina » 6 maja 2009, o 18:27

Ja leżąc na patologii, również dostałąm zastrzyk na rozwój płuc dziecka, nie było żadnych konsekwencji, więć myślę ,że nie ma co się martwić;-) :D
Wilhelmina
Bywalec
 
Posty: 135
Dołączył(a): 27 września 2008, o 22:52
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron