Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 01:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

najwcześniejsze objawy

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez pili » 29 kwietnia 2009, o 20:16

tzn? obserwuje sluz i mierze tepke. Obserwuje tez dolegliwosci typu bol glowy, zmeczenie itp.
Chyba nie jestem w ciazy. Data miesiaczki tuz tuz a mnie coraz bardziej boli w dole brzucha
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez Amazonka » 29 kwietnia 2009, o 20:28

Czytałaś cały podręcznik Rotzera?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mmadzik » 29 kwietnia 2009, o 20:46

pili napisał(a):tzn? obserwuje sluz i mierze tepke. Obserwuje tez dolegliwosci typu bol glowy, zmeczenie itp.
Chyba nie jestem w ciazy. Data miesiaczki tuz tuz a mnie coraz bardziej boli w dole brzucha


Nie chcę Cię niepotrzebnie straszyć, ale tak dla bezpieczeństwa - mnie w ostatnim cyklu tak bolał brzuch, że już w moim odczuciu miałam pewność, że za dzień-dwa przyjdzie @. No to wrzuciłam na luz, wybrałam się na imprezę (alkohol, papierosy), brałam też leki. Jakiś czas później okazało się, że @ nie przyszła, 3 pozytywne testy ciążowe i teraz jestem już w 17 tc :) Więc teraz już jestem mądra na przyszłość, bo przyznam, że miałam wyrzuty sumienia, jak okazało się, że ból był nie na @...
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57

Postprzez pili » 29 kwietnia 2009, o 21:25

Kurcze dziewczyny wiecie jak zdalam sobie sprawe w jakim momencie cyklu wspolzylam z mezem i ze moglabym byc w ciazy bylam przerazona ale to czekania dalo mi czas na refleksje i jak niczego na swiecia pragne tego dziecka. Nie boje sie juz porodu, najwiekszego bolu, nieczego, poprostu wszystko zrobie dla tego malenstwa. Boje sie nawet teraz ze sie rozczaruje.
Amazonka nie przeczytalam calego podrecznika przyznam sie :oops: poprostu nie mialam nigdy na to czasu :oops:
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez pili » 30 kwietnia 2009, o 13:10

dzis 12 dzien wyzszych temperatur, jutro miesiaczka. zazwyczaj tego dnia tempka mi spadala a dzis nadal mam 36.64 co wy na to??
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez lotka » 1 maja 2009, o 07:48

No Pili, jak tam??
Dokładnie wiem, co masz na myśli pisząc o tym, jak pragnienie mienia dziecka się w Tobie nieoczekiwanie rozbudziło! :)
lotka
Przygodny gość
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 grudnia 2006, o 06:54
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez kerima » 1 maja 2009, o 09:19

Mi wyszedł test w 14 dniu wyższej temperatury. 12 dnia miałam lekkie plamienie i już byłam pewna, że to miesiączka. Nawet w podpaski się zaopatrzyłam. I nie wykorzystałam ;)
kerima
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 5 września 2007, o 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pili » 1 maja 2009, o 10:33

Z nami jest chyba cos nie tak :cry: po raz kolejny ryzykowalismy kochajac sie tuz przy owulacji i dalej z tego nic :cry: dzis tepka spadla mi do 36.28 miesiaczki jeszcze nie mam ale to juz raczej kwestia czasu :cry:
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez kerima » 1 maja 2009, o 11:57

pili, nie stresuj się na zapas. My też próbowaliśmy trochę, zanim zobaczyłam magiczne dwie kreseczki, a ten czas ciągnął się jak wieczność. W dodatku cykle miałam trwające od 35-62 dni. Potrzebne były dokładne badania, ale leki dały natychmiastowy skutek.
Spokojnie, będzie dobrze :)
kerima
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 5 września 2007, o 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fiamma75 » 1 maja 2009, o 12:23

Pili, zdrowa para ma do roku czasu by począć dzidziusia. Naprawdę nie masz powodu, żeby szukać sobie nowych zmartwień.

PS. Zważywszy na to, co piszesz w innym wątku, to powinnaś się raczej cieszyć, że na razie nie ma dzidziusia. Dziecko na pewno nie rozwiązałoby tak poważnego problemu.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez pili » 1 maja 2009, o 18:09

moze i powinnam sie cieszyc ale niestety teraz czuje sie jeszcze gorzej:(
Poniewaz tempke mam niska wychodzi na to ze to pierwszy dzien okresu, ktory zawsz byl "wulkanem". Dzisiaj to brazowa wydzielina zamieniajaca sie w brazowe plamy. Czy to objaw jakiejś choroby?? Gdzie moj wulkan??
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez malamia » 1 maja 2009, o 19:39

pili , odnośnie ostatniego pytania - organizm kobiety to nie szwajcarski zegarek, czasem coś przebiega inaczej niż zwykle. A poza tym mam wrażenie że bardzo, bardzo uważnie wsłuchujesz się w swój organizm, i to jest ogólnie dobre, ale przy staraniu się o dziecko może naprawdę utrudniać sprawę. Takie drobiazgowe analizowanie wszystkiego nie przyniesie Ci ulgi. Wiem, bo zachowywałam się podobnie. Mój lekarz powiedział wtedy, że zachowuję się jak osoba jadąca pociągiem na jakieś ważne spotkanie o określonej godzinie w sytuacji gdy pociąg ma opóźnienie. Zdenerwowanie w takiej sytuacji nie zmieni opóźnienia pociągu bo nie mamy wpływu na niektóre rzeczy...
malamia
Bywalec
 
Posty: 196
Dołączył(a): 8 stycznia 2008, o 14:31

Postprzez pili » 1 maja 2009, o 19:42

malamia dzieki wielkie :)
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Poprzednia strona

Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron