Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:24 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Coś na cellulit?

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Coś na cellulit?

Postprzez tusia221 » 30 kwietnia 2008, o 06:45

Witam Was,mam pytanie odnosnie tego koszmaru,przed ciaza juz go mialam ale teraz to juz porazka,uda i pupa wyglada strasznie plus pozostalosc po poprzedniej ciazy-rozstepy.Czy mozna w ciazy stosowac jakies balsmay antycell?Czy moze stosujecie cos innego?Moze to glupie pytania ale jakos tak bardzo zle sie czuje z tym moim wygladem,w pierwszej ciazy nie bylo tak zle,pomimo tych rozstepow,ale teraz doszedl jeszcze ten cellulit.Nie dosc ze czlowiek blady,gruby to jeszcze robi sie pomarszczony,a tu zadnych cwiczen zeby cokolwiek ratowac :(
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez MamaJasia » 30 kwietnia 2008, o 09:39

Tusia mi kazali czekac az urodze. Te balsamy maja silne srodki [nie znam sie dokladnie].
Wiele kobiet mowi ze jak urodzilo to celulit znikal. Mi zostal koszmarny. Moze kiedys jak przestane byc w ciazy na jakis czas to sie zajme nim.
Glowa do gory - nie jestes sama ;)
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez dota321 » 30 kwietnia 2008, o 10:02

lepiej rzeczywiście poczekać i w ciąży nie smarować sie preparatami na cellulit i na rozstępy (chociaż wiele z tych preparatów przeciw rozstępom wg producentów mozna stosować od drugiego trymestru); a po ciaży juz można się smarować (jeśli kobieta karmi piersia oczywiscie z umiarem, i omijać trzeba okolice piersi), najlepsze jednak efekty przynosi smarowanie+masaż + ćwiczenia
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez kato2 » 6 maja 2008, o 19:00

ja smarowalam sie przez cala ciaze oliwka. jednym pomaga drugim nie. Po ciazy nic nie zeszlo widac nie sprawdzila sie w moim przypadku ale warto sprobowac...
kato2
Przygodny gość
 
Posty: 42
Dołączył(a): 12 lutego 2007, o 21:39

Postprzez Gracja » 29 lipca 2008, o 11:48

W moim przypadku bardzo pomaga codzienny masaz taka specjalna rekawica z trawy czy z czegos. Po kilku dniach jest zdecydowana roznica, na szczescie :D
Polecam :D
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez asiula » 4 grudnia 2008, o 16:52

Hej dziewczyny.Mimo,że już dawno nikt tu nie zaglądał to i tak napisze co ja robie ,aby nie mieć tego paskudztwa.
Codziennie rano smaruje się oliwką dla dzieci.Wieczorem robie sobie naprzemienny masaż -ciepły natrysk na przemian z zimnym. Później smaruje sie preparatem przeciw rozstępom Perfecta mama.
Mam nadzieję , że to coś pomoże :wink:
Pozdrawiam serdecznie :)
asiula
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 stycznia 2005, o 00:43

Postprzez zielona » 6 grudnia 2008, o 11:56

Hm... Nie wiem, czy to pomaga w ciąży, ale na pewno do zastosowania dla tych, które po ciąży nie mogą się pozbyć celulitu.

Kiedyś koleżanka mi powiedziała, że znikł jej zupełnie, po całkowitym odstawieniu słodyczy.

Ja sama po ciąży wylądowałam na chirurgii z kamicą pęcherzyka żółciowego i po operacji musiałam być pół roku na diecie: zero słodyczy (tylko biszkopty jadłam), zero smażonego, tłustego. Jeszcze nie można był np. kapusty i innych ciężkostrawnych rzeczy, ale myślę, ze to akurat nie ma na celulitis wpływu. No, schudłam oczywiście fantastycznie, nawet mi to dietetyczne jedzenie zasmakowało, a celulitis (bez żadnych ćwiczeń, bo ja z tych nieruchawych) zmniejszył się baaardzo. Był, ale właściwie niewidoczny, ostatnio taki miałam w wieku chyba 17 lat, czyli dużo lepiej niż bezpośrednio przed ciążą.

A w te smarowidełka jakoś nie wierzę. Chyba że takie 500 zł za 100 ml, ale mnie nie stać.
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron