Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 16:01 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ŻYLAK NA WARGACH SROMOWYCH?

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

ŻYLAK NA WARGACH SROMOWYCH?

Postprzez Dorotaa » 22 kwietnia 2008, o 10:46

Czy któraś miała coś takiego? Wczoraj zauważyłam, że między między dużymi a małymi wargami sromowymi COS, tylko po jednej stronie wygląda jak żyła napompowana krwią. Trochę piecze, nie wiem czy to żylak, jestem w 22 tygodniu ciąży :?: Nie wiem co z tym zrobić pokazać pani dr czy czekać ?
To moja pierwsza ciąża.
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Postprzez klara bemol » 22 kwietnia 2008, o 11:08

Doroto, może są to żylaki, takie hemoroidy. Ja miałam w okolicach odbytu, ale nie na wargach. Moim zdaniem wszystkie takie zmiany powinno się pokazywać lekarzowi.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Dorotaa » 22 kwietnia 2008, o 16:54

dziękuję, pewnie trzeba wybrać sie do lekarza mam nadzieję, że to nic strasznego :?
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Postprzez MamaJasia » 23 kwietnia 2008, o 14:13

u mnie ponoc taka zyla jest, ale to nie zylak. Nikt mi tego specjalnie nie dogladal. Hemoroidy to co innego ;) wystepuja w odbycie!!!!!!!!!
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Tatuś » 23 kwietnia 2008, o 16:54

Ja też miałam takie "napełnione żyły" Nic z tego nie było, przeszło po ciąży. Tyle, że mnie to nie piekło, jedynie w zaawansowanej ciąży (i jeszcze przez jakiś czas po porodzie) czułam w tym miejscu taki jakby ucisk

Ale lepiej zapytaj. ja tam o wszystko pytałam mojego gina. Tyle, że on do anielsko cierpliwych należy...

tatusiowa
Tatuś
Domownik
 
Posty: 302
Dołączył(a): 30 grudnia 2007, o 23:36

Postprzez Dorotaa » 23 kwietnia 2008, o 22:08

tatusiowa
Ale lepiej zapytaj. ja tam o wszystko pytałam mojego gina. Tyle, że on do anielsko cierpliwych należy...

proszę pożycz mi twojego lekarza, bo moja lekarka wszystko zbywa i jak ja o coś pytam to czuje się jakby mnie chciała zjeść, że w ogóle śmiem jej zabierać czas :?
ale dziś widziałyśmy się ostatni raz, mam nadzieję, że wytrwam w twardej decyzji i nie narażę się na te nerwy co dziś :cry:

a to coś to żylak już wszystko jasne :P przywilej ciąży,
ja się tego czegoś na prawdę przestraszyłam, bo ty jest duże i bordowe a moja pani dr powiedziała, że nic tu nie ma :cry:
no cóż w końcu jestem jedną z tysiąca bezimiennych kobiet w ciąży po co poświęcać mi uwagę :cry: :cry:

Dorota 22tc
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Postprzez klara bemol » 23 kwietnia 2008, o 22:18

Doroto, uciekaj od niej i każdemu o tym mów.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Dorotaa » 23 kwietnia 2008, o 22:24

ucieknę na pewno :( szkoda tylko, że tak długo zwlekałam od poczatku nie byłam przekonana ale dużo kobiet ją chwaliło chciałam dopatrzeć się za co ale nie udało się :cry:
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron