Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 18:37 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ginekolog - Katowice

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Ginekolog - Katowice

Postprzez Juana » 2 kwietnia 2008, o 10:32

Wrzuciłam ten temat do "szlachetnego zdrowia", ale nikt mi nie odpisał. Może tutaj się uda, bo sprawa jest pilna...

Poszukuję dobrego ginekologa w Katowicach. Zależy mi na takim, który przyjmuje państwowo. Chodzi o bliską mi osobę, która spodziewa się dzieciątka i powinna mieć normalną fachową opiekę w ciąży, a niestety jej lekarz nawet jak jest chora to nie da jej L-4 tylko każe pójść po zwolnienie do internisty.
Jeśli możecie służyć nazwiskiem i konkretnym kontaktem, przychodnią byłabym bardzo wdzięczna. Można również pisać na prv.
Pozdrawiam
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

witam Juana

Postprzez basia1 » 4 kwietnia 2008, o 12:43

Ja również jestem w ciąży i dotychczas chodziłam państwowo
dopuki nie wylądowałam w szpitalu na ginekologji gdzie pracuje moja prowadząca lekarka .
Sądziłam że ja jako jej pacjentka będę jakoś przez nią postrzegana ,niestety jednym słowem olała mnie .

Teraz chodzę prywatnie do katowic na ligote lekarz nazywa się Wilk i przyjmuje we wtorki od 15 godz do ostatniej pacentki ja byłam umówiona na 21 godz. mój mąż nawet wszedł ze mną bardzo miło nas przyjął.
adres to :
katowice ligota ul.koszalińska 37/1 to jest w bloku jak zadzwonicie to wam wyjaśni gdzie dokładnie .tel.032 252-63-81
ja z usg dałam 80 zł.(pierwsza wizyta)
nie ma co się szczypać dzidzuś jet ważniejszy, jest naprawdę miły fachowy lekarz byłam bardzo zadowolona .
Ja nigdy nie chciałam do faceta ale ten to porostu jak z gazet ginekolog ,niech idzie sobie chociaż na jedną wizytę .
Daj znać co i jak :D :D :D :D :D
basia1
Przygodny gość
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 listopada 2007, o 12:25
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Juana » 4 kwietnia 2008, o 14:20

Dziękuję Basiu za twojego posta. Spróbuje przekonać koleżankę :-) Może jeszcze ktoś się wypowie...
Pozdrawiam
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron