Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 06:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Pasy na brzuch - W CIAZY !

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Pasy na brzuch - W CIAZY !

Postprzez MamaJasia » 12 marca 2008, o 00:12

Kochane, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio dosc mocno zastanawiam sie nad kupnem takiego pasa. Widzialam nawet w H&M za 50 zl dwie sztuki - bialy i czarny. Chyba tam najtaniej bylo, chociaz i tak drogo :/
Czy mialyscie lub macie takie pasy ??? Czekam na wasze opinie
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez anna30 » 12 marca 2008, o 13:18

Chodzi Ci i pasy podtrzymujące czy takie, które zakłada się by przykryć brzuszek i móc nosić normalne ubrania, nie ciążowe? Bo co do tych drugich to myślę, że warto. Sama zamierzam kupić. Nawet widziałam za ok. 8£ za 2 szt. na e-bayu uk. Zresztą tam wiele rzeczy kupuję, bo jest taniej. :lol:
anna30
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 251
Dołączył(a): 18 marca 2007, o 14:53
Lokalizacja: 60N 1W

Postprzez Krycha » 13 marca 2008, o 11:10

na allegro nowe są chyba od 13,70 + wysylka.
Ja zamówiłam dwustronny, jest nieco droższy, ale w sumie będę mieć 2 kolory za 20 kilka pln. Czyli taniej niż H&M. Wrażeniami sie podzielę jak przyjdzie, bo trochę sie boję czy to podtrzyma niedopięte spodnie.
aha - zdecydowałam się bo mimo 8 mca mam b. mały brzuch i spodnei typowo ciążowe odpadają, te kanały i sciagacze są na mnie za duże, marszczą sie, blee.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez MamaJasia » 13 marca 2008, o 23:56

Chodzi mi o takie co odpowiadaja za ladnie ukladajacy sie brzuszek i podtrzymuja troche.
Dzieki za info o allegro -mozesz podac link ??? :)
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Krycha » 14 marca 2008, o 01:34

to by była reklama...
wyszukaj przez "pas" w kat. "odzieży ciążowej"
ale to są elastyczne pasy zakrywające odzież, nie iwem czy jakoś specjalnie podtrzymują brzuch.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez Juana » 17 marca 2008, o 12:37

Krycha, napisz czy jesteś zadowolona z tych pasów, czy spełniają swoje funkcje. Co do Twoich problemów ze spadającymi spodniami ciążowymi to troszkę nie rozumiem. Ja kupiłam spodnie niskie z takim doszytym pasem z rozciągliwej tkaniny i nosze je od 4 miesiąca, gdzie mój brzuszek też był niewielki, nie spadały mi i teraz ciągle je nosze bo ten pas rośnie razem ze mną.
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Krycha » 17 marca 2008, o 21:59

Juana, jesli ja nadal noszę zapięte wąskie dżinsy rozmiar 31(szer.) to chyba ciążowe spodnei z pasem, które nie mają nic mocnego u góry i tak by mi spadały! ciążowe dresy z takim doszytym kołnierzem spadają, nawet po kilku krokach po domu. porażka.
jaki masz obwód brzucha? ja w 8 mcu mam 98cm. A spodnei szyje się na zapas na większe brzuchy.
Pas: jest lycrowy, daje taki poczucie jak getry/legginsy. Przykrywa niedopięte spodnie, trzyma dość mocno. Trochę w tym gorąco. Dwukolorowy ma tendencję do wywyjania się nieco u dołu, więc nie brałabym 2 kontrastowych kolorów (jesli chcesz mieć czarny i beżowy albo czarny i biały, to chyba lepiej kupić dwa pasy).
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez Juana » 17 marca 2008, o 23:55

Krycha, dziękuję za rady co do pasów, skorzystam na pewno.
Ja jestem w siódmym miesiącu i mam w pasie tyle co Ty w ósmym... Moje spodnie ciążowe, które noszę od czwartego mają doszyty właśnie taki pas bawełniano-lycrowy i nie spadają, a czuję się w nich od dawna bardzo komfortowo. Spodnie są czarne i ten doszyty materiał też. Prawdopodobnie mamy zupełnie inne spodnie ciążowe ;-)
Myślę nad pasem, aby założyć jeszcze jakąś spódniczkę i zamek przykryć pasem właśnie.
Pozdrawiam

Juana, 31 tc
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Krycha » 18 marca 2008, o 09:25

Juana napisał(a):Prawdopodobnie mamy zupełnie inne spodnie ciążowe ;-)

no mamy inne, bo jedyne które kupiłam to - w ciemno- dresy za 17pln - i żałuję bo mi się nie przydają.
Przymierzałam w swoim czasie kilka modeli, także dokładnei takich jak opisujesz i po prostu ten doszyty pas był za luźny i opadał - zamiast podtrzymywać. Wiem że trudno to sobie wyobrazić - producentom pewnie też było trudno sobie wyobrazić, bo nie było mniejszych rozmiarów (a i tak te spodnei były horrendanie drogie, jak na jakość, w luksusowych sklepach nei sprawdzałam). Apel o większą ofertę dla cieżarnych!!!
Teraz zamówiłam spódniczkę z takim pasem - zobaczymy ,czy nie będzie spadać i czy zdołam sie choć miesiąc nią nacieszyć...
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez Juana » 18 marca 2008, o 19:44

Ech, no te na które się zdecydowałam były drogie... Ale chodzę w nich ciągle od stycznia i to mi pozwoliło zapomnieć o ich cenie :-)
Życzę, aby spódniczka była w sam raz na Ciebie i służyła do rozwiązania :-) Dam znać czy jestem zadowolona z tego pasa. Wybrałam dwustronny.
Pozdrawiam
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Krycha » 19 marca 2008, o 10:51

spódniczka sliczna, trochę mini, hihi.
Dobrze że wziełam rozmiar 38 a nie 40, bo nie da sie ukryć, ze trzyma sie na bioderkach a nie na elastycznym pasie powyżej, który się... oczywiście lekko zsuwa.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez Juana » 19 marca 2008, o 12:18

Krycha, Ty jesteś jakaś wyjątkowa. Oczywiście jak najbardziej pozytywnie :-) A spódniczka niech Ci służy!
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron