Teraz jest 29 marca 2024, o 00:24 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ciucholand z ubraniami ciążowymi, Warszawa???

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

ciucholand z ubraniami ciążowymi, Warszawa???

Postprzez Gracja » 15 stycznia 2008, o 18:21

Przerazaja mnie ceny ubran ciazowych w sklepach, w zwyklych ciucholandach ubran dla kobiet w ciazy niema.
Moze ktos zna ciucholand z takimi ubraniami w wawie?

Ja nie slyszalam, ale warto poradzic sie innych :wink:
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krycha » 15 stycznia 2008, o 19:08

Gracja, wyluzuj, w którym jesteś tygodniu? :)
ja jestem w 25tc i jescze nie nozszę ciążowych. bo nie mam po co.
Jesli chcesz używane ubrania to duzo jest na aukcjach internetowych, często całe zestawy dziewczyny wyprzedają.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez milgosia » 15 stycznia 2008, o 19:59

Gracja, poszukaj może sklepów indyjskich (np. sieć Klimex). Tam jest dużo "luźnych" ciuszków, szerokie bluzeczki odcinane pod biustem, luźne sweterki, koszulki, żakiety.

Moja znajoma bardzo je zachwalała, w sklepie ciążowym kupiła tylko spodnie ze specjalnym pasem (bo akurat była zima) i jakąś jedną wyjściową sukienkę, a dużo rzeczy kupiła w sklepie indyjskim. Grunt to dobre oko, żeby coś fajnego tam upolować, ona wyglądała bardzo elegancko, pomimo indyjskich ciuszków.
Ostatnio edytowano 3 czerwca 2008, o 18:45 przez milgosia, łącznie edytowano 1 raz
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kamienna » 15 stycznia 2008, o 21:49

ja polecam allegro - najlepszy ciucholand w polsce i bez wyjści możesz zrobić świetne zakupy:)
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez Juana » 15 stycznia 2008, o 22:28

Ja w sklepie z odzieżą dla mam przy nadziei kupiłam tylko spodnie, bo w moich (w niektóre się jeszcze mieściłam) czułam się już bardzo niewygodnie i maluszek był uciskany podczas schylania i siedzenia. Resztę ubrań noszę tych co normalnie. Moda jest teraz po naszej stronie, wszędzie pełno tunik, dłuższych sweterków, sweterków na zakładkę. Noszę więc rzeczy, które normalnie mam w szafie, bo bardzo mi ten styl odpowiada.
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Gracja » 16 stycznia 2008, o 10:59

Dzieki dziewczyny.

Krycha, ja sie po prostu juz nie moge doczekac ciazowych ciuszkow :wink:
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Amazonka » 16 stycznia 2008, o 15:42

Kupiłam ładną bluzkę na Allegro, ale okazało się, że jest ciążowa, a więc niepotrzebna.
Sprzedawca twierdził, że wszystko zawarł w wymiarach, choć przedmiot nie był wystawiony w kategorii "Odzież ciążowa".
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Krycha » 17 stycznia 2008, o 08:54

Gracja - wiedziałam :twisted:
przy okazji: bardzo trudno dostać wąskie ubrania ciążowe. nosiłam przed ciażą spodnie rozm. 34 i teraz przydałyby się wąskie w nogach i biodrach - ale z kanałem na sam brzuch. Mizernie......
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez tusia221 » 17 stycznia 2008, o 10:07

Amazonko,ja tez kupilam 3 bluzki na allegro,tzw tuniki i jestem bardzo zadiwolona,chociaz nie kupowalam w tych ciazowych,bo teraz mozna w takich tunikach chodzic nawet po porodzie,a na czas ciazy chyba fajnie sie sprawdza i pozniej tez,a co do spodni,to sama lubie sobie cos uszyc i co sie okazalo spodnie ciazowe sa latwiejsze w uszyciu niz zwylke(wykroje z burdy)wiec ze spodniami nie mam problemu i nie wychodza drogo,bo jakies 15 zl
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez kozica2 » 17 stycznia 2008, o 10:10

Słyszałam fajny kawał na ten temat.
Jaka jest różnica w przeżywaniu kolejnych ciąż? Przy pierwszej nie możesz się doczekać kiedy założysz ubrania ciążowe, przy drugiej jak najdłużej nosisz zwykłe ubrania, a przy trzeciej... ubrania ciążowe to twoje zwykłe ubrania :lol:
Pozdrawiam wszystkie mamy!
kozica2
Bywalec
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Minia_L » 17 stycznia 2008, o 11:32

Krycha napisał(a):przy okazji: bardzo trudno dostać wąskie ubrania ciążowe. nosiłam przed ciażą spodnie rozm. 34 i teraz przydałyby się wąskie w nogach i biodrach - ale z kanałem na sam brzuch. Mizernie......


otóż to ! szukałam rozmiaru 36 - znalazłam, ale niestety wszystkie mają szerokie nogawki... muszę w nich przepękać jakiś czas dopóki czegoś nie wymyśle :(

a na allegro trudno dostać używane ciuszki ciążowe w małych rozmiarach - są głównie od 40 w górę - wczoraj szukałam... :(
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez Minia_L » 17 stycznia 2008, o 11:33

tusia221 napisał(a):a co do spodni,to sama lubie sobie cos uszyc i co sie okazalo spodnie ciazowe sa latwiejsze w uszyciu niz zwylke(wykroje z burdy)wiec ze spodniami nie mam problemu i nie wychodza drogo,bo jakies 15 zl


nie mieszkasz gdzieś blisko mnie ?? hehe :) mogłabyś nieco zarobić :)
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez Juana » 17 stycznia 2008, o 15:47

Właśnie tusia221, ja też bym była Twoją klientką ;-)
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez tusia221 » 17 stycznia 2008, o 21:00

No to super,zakladam dzialalnosc gospodarcza ,skoro klintek przybywa:D
tylko moje dziecko musialoby isc do przedszkola,bo mamusia nie mialaby dla niego czasu,hehe :D
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez kamienna » 17 stycznia 2008, o 21:43

Tusia, eeee, no co Ty... przecież dziecko też śpi:)
Naprawdę to rozważ:)
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez Gracja » 21 stycznia 2008, o 16:23

Sa teraz niesamowite przeceny, nawet w takich sklepach gdzie normalnie jest strasznie drobo mozna cos w rozsadnych cenach kupic :wink:
Tak sie dziele, bo sie niezle oblowilam :wink:
Pozdrawiam :D
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krostka » 18 lutego 2011, o 01:26

Ja swoje spodnie ciążowe kupiłam właśnie w tym sklepie ;), nie wydałam na nie fortuny, a z wykonania jestem bardzo zadowolona, są wygodne i nigdzie nie upijają, a przede wszystkim dobrze się w nich czuję ;)
Krostka
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lutego 2011, o 01:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez strzyga » 19 lutego 2011, o 19:38

a jaka cena :shock: :shock: :shock:

ja kupiłam wąziutkie rurki z wieeeeeelkim, podwójnym materiałem na brzuch /na tym mi zależało/ rozm. 36 (były mniejsze) w H&M za 35 zł.

teraz w mothercare jest wyprzedaż ciuchów ciążowych spódnice, sukienki, bluzki, chyba spodnie po 19 zł. polecam!
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: ciucholand z ubraniami ciążowymi, Warszawa???

Postprzez zabka » 27 maja 2011, o 18:13

z brzuchem różnie bywa - ja jestem w 12 tygodniu i od paru tygodni noszę spodnie tylko ciążowe... Fakt - to moja trzecia ciąża, wtedy trochę inaczej to wygląda, po poprzedniej został mi spory brzuszek... No ale fakt jest faktem - przy pierwszej ciąży dopiero gdzieś po 20 tygodniu było coś widac a teraz - za skarby nie ukryję mojego stanu... i nie wcisnę się w nic "normalnego".

Co do ciuchów - na Ursynowie jest jeden szmatłeks gdzie można upolować pojedyncze sztuki. Mam stamtąd super lniane spodnie z mega wygodnym elastycznym pasem, kosztowały mniej niz 10 zł :)
To sklep z sieci Tomitex - jest ich sporo w Wawie, ten o którym mówię jest przy metrze Stokłosy, trzeba wyjść w stronę Kabat i na prawo. Zaraz przy wyjściu z metra sa bloki po obu stronach - szmatłeks jest po lewej stronie, ale na górze - na dole są różne sklepy a do ciuchlandu trzeba wejść po schodkach na górny poziom i to tam - juz będzie widac.
Lubie ten sklep bo rzeczy są mocno posegregowane - np. w ubrankach dziecięcych oddzielnie wisza spodnie, oddzielnie bluzy, bodziaki, śpiochy itp...
Rzeczy ciążowe (jeśli są) to wiszą obok kasy, po prawej stronie. Jest tam przy ścianie wieszak ze spodniami - na początku tego wieszaka zawsze wiszą ciuchy ciążowe. Ale nie ma ich dużo, czasem w ogóle, a czasem np. tylko 3 sztuki. Jak to w szmatłeksie - trzeba trafić :)
zabka
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 10:42


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron