Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:38 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

sluz w ciazy

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

sluz w ciazy

Postprzez tusia221 » 12 stycznia 2008, o 11:11

Chcialam was zapytac,czy w czasie ciazy sluz moze byc taki wodnisty,tak ze musze teraz zmieniac wkladke nawet 3-4 razy dziennie.Nie wiem czy to normalne,czy moze to sa wody plodowe?Nie chce jechac do szpitala ,bo teraz weekend,a w pon moge dopiero isc do lekarza.
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28

Postprzez Mysza » 12 stycznia 2008, o 22:28

Z tego, co mi wiadomo, nie powinien być wodnisty (bo może to być oznaka wycieku wód płodowych), ale może to wcale nie jest nic takiego.

Na Twoim miejscu dla świętego spokoju zadzwoniłabym do swojego lekarza.
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez artura » 14 stycznia 2008, o 13:00

tusiu221, jak będziesz wiedziała coś na ten temat, to daj, proszę znać. Ja słyszałąm kiedyś, ze w aptece można kupić takie wkładki, które są wrazliwe na ewentualnie sączący się płyn owodniowy. Ale z tego co pamiętam dziewczyny to używały pod koniec ciąży.
artura
 

Postprzez tusia221 » 15 stycznia 2008, o 08:31

Witam!
Nie bylam u lekarza,bo sytuacja sie unormowala,tz sluzu jest mniej i jest gestszy.z tego co sie dowidzialam,to w czasie ciazy jest duzo wiecej sluzu niz normalnie,zastanaialam sie nad tymi wkladkami,ale na drugi dzien przeszlo to co mnie niepokoilo.Do lekarza ide w piatek,wiec spytam przy okazji czy to normalna sytuacja.
Pozdrawiam
tusia221
Bywalec
 
Posty: 167
Dołączył(a): 29 czerwca 2005, o 20:28


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron