Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Leki uspakajające w ciąży ??

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Leki uspakajające w ciąży ??

Postprzez Minia_L » 7 stycznia 2008, o 11:14

Cześć Kobietki :)
Mam pytanie... czy w ciąży można stosować w razie W jakieś tabletki uspokajające ? chodzi głównie o zwykłe ziołowe, te śmierdzące :P (wiecie, jakiś egzamin itp, żeby brzuszek nie bolał, bo potem to dodatkowy stres czy z dzieciątkiem wszystko dobrze...)
jedni mówią że można melisę, inni że nie... to też mnie ciekawi... Co Wy na to ?

Pozdrawiam
Minia, 17tc
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez artura » 7 stycznia 2008, o 15:01

Najlepiej spytaj o to lekarza. Jest dużo ziół, które są niebezpieczne w ciąży i to, że coś jest ziołowe to nie znaczy, że dobre. Wiele leków chemicznych też ma w swoim składzie różne zioła a co do nich ludzie nie mają wątpliwości, ze mogą być szkodliwe....
artura
 

Postprzez Minia_L » 7 stycznia 2008, o 21:00

W sumie masz rację... Muszę zatem poczekać do 17ego, nie chcę znowu lekarzowi głowy zawracać telefonami lub smsami :oops:
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez Mysza » 7 stycznia 2008, o 22:51

Można stosować na 100% ziołowe leki uspokajające. Jeśli na gwałt potrzebujesz, pani w aptece powinna być pomocna. Mi lekarz łupnął w pierwszym trymestrze jakieś ziółka uspokajające, niestety nie pamiętam nazwy.
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Minia_L » 8 stycznia 2008, o 11:17

na razie jest to dla mnie ostateczność, bo chyba lepiej jak wezmę jedną tabl niż jak będę się zwijać z bólu brzucha a w środku maluszek :( ale mam nadzieję że do kolejnej wizyty (już blisko) dotrwam. Dzięki :)
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez granatek » 11 stycznia 2008, o 22:24

Dziś byłam mu lekarza i powiedział mi, że można pić takie zwykłe zioła jak melisę (polecam na stres czy sprawy jelitowe), miętę czy rumianek. Nie mówię o tabletkach ale o tych pitych z saszetek :)

Ale np. o szałwii słyszałam, że jest niekorzystna dla dzieciątka.
granatek
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 listopada 2005, o 22:48


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron