Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ubranka

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

ubranka

Postprzez kukułka » 9 października 2007, o 12:45

.. a konkretnie kombinezon (taki z nogami, nie spiworkowy). mam na 68 (kupiony z mysla, ze jak maly wyjdzie ze szpitala, to jeszcze w nim troche "pochodzi". nie za duze to 68? nie "utopi sie" dziecko w tym? na pozniej mam dla niego kurteczke po chrzesniaku na 74
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Mysza » 9 października 2007, o 17:43

Pewnie się będzie topił, ale biorąc pod uwagę to, że pod spodem będzie pewnie i tak dość grubo (czytaj - warstwowo) ubrany, to takiemu maluchowi wszystko jedno, że mu nóżki gdzieś tam dyndają, a rączki nie wychodzą z rękawków.

Dacie radę :-)
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kukułka » 9 października 2007, o 18:08

to dobrze, bo juz myslalam, ze bede musiala kupowac 56. a tak z ciekawosci - wiem,ze to roznie, ale przecietnie - ile czasu mija zanim dziecko urosnie z 56 do 68?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez fiamma75 » 9 października 2007, o 18:11

U nas 3 msce
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kukułka » 9 października 2007, o 18:20

:shock: myslalam,ze niemowlaki szybciej rosna
mysza, a nie bedize mu przeszkadzalo, ajk go bede na spacer wozic w takim wielkim kombinezonie przez 3 miesiace?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Mysza » 9 października 2007, o 18:39

Kukułko, ja miałam taki śpiworek bez nóżek na początek dla małej. Też kupiłam na zapas nr 68. Moja młoda tak naprawdę miała rozmiar 50 przy narodzinach, ja prawie wszystkie ubranka kupiłam na 62. Dało radę - podwijałam rękawki i było spoko. Na nóżki śpioszków zakładałam skarpety, żeby się nie wyfiknęła. A na wierzch na spacer zakładałam ten gigantyczny śpiworek - przynajmniej miała dużo luzu i mogła sobie fikać. Nie wiem, jak w tym Twoim kombinezonie jest nisko krok - może się okazać, że nóżki wcale nie będą chciały wejść w nogawki na początku, szczególnie wtedy, kiedy dzidzia trzyma je podkurczone. Co do rozmiarów, to moja młoda niektóre ubranka na 68 nosiła jeszcze jako półroczniak ;) Przynajmniej przypadkowo udało mi się zaoszczędzić na ubrankach w tym początkowym etapie.
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron