Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

przeziębienie na samym początku

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

przeziębienie na samym początku

Postprzez kamienna » 13 czerwca 2007, o 11:58

Chyba się w końcu udało:)
Na teście dwie kreseczki - aż miło. Dziś 27 dc...

Mamy już jedno dziecię - Marta ma 14 miesięcy. Drugie jest w niebie (luty2007). No i teraz to trzecie:) Jestem szczęśliwa!!! Temp (w pochwie) też ładnie mi rośnie...

Martwi mnie tylko jedna rzecz: jestem silnie przeziębiona (w lato - czysty absurd). Mam katar i kaszel silny, osłabienie, temp w okoliachac 35,8-36.00.
czy to może zaszkodzić?
Boje się bo przy poprzedniej ciąży, która zakończyła się poronieniem, też byłam tak przeziębiona. Przy czym wtedy po temp (w pochwie) było widać że coś sie dzieje nie tak. Lekarze wtedy stwierdzili, że to chyba pozamaciczna - przed poronieniem nie było widać zarodka w macicy, a po to już w ogóle nic nie widzieli.

Sama nie wiem... w sumie to myślę, że Bóg chce mi pokazać, że ON jest Panem Życia i Śmierci i że On jest silniejszy niż moje strachy, które po ludzku są uzasadnione, ale dla Niego nie ma rzecyz niemożliwych...
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez kukułka » 13 czerwca 2007, o 13:25

Spokojnie, ja miałam straszne przeziebienie i katar na poczatku ciazy, spałam w strasznym zimnie (na feriach), nawdychałam sie dymu z pieca, w którym palilismy 9jeszce w tedy nei wiedizałam,z e jestem w ciazy) iw syztko jest OK. Nie bralam żadnych leków (nie licząc luteiny przez 2 tyg, a potem leków przeciwgrzybiczych),a przeziebienie przeczekałam, po prostu . Nie było to komfortowe, ale dało sie przezyć. Z 2 tyg sie z tym meczyłam,a le przeszłos amo, oraganizm sam zwalczył.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez mfiel » 13 czerwca 2007, o 14:04

Jeżeli to rzeczywiście tylko przeziębienie to proponuję "babcine" metody takie jak herbatka z cytryną i miodem, czosnek, itp.

Dobrze jednak skonsultować to z lekarzem (rodzinny i ginekolog), jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia, że może coś być nie tak.
mfiel
Domownik
 
Posty: 316
Dołączył(a): 1 czerwca 2004, o 14:52
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron