Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

noszenie dziecka a ciąża?

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

noszenie dziecka a ciąża?

Postprzez kamienna » 17 lutego 2007, o 16:40

Mam pytaenie:
mam córkę - 10 miesięcy i czekamy na kolejnego bąbla (6 tydzień). Na razie obawiam się, czy noszenie małej nie zaszkodzi dziecku, które noszę w łonie. Nie nosze Marty nonstop, ale czasem musze ją podnieść czy ukołysać. A co z wózkiem? Mieszkam w bloku, na 2 piętrze??

jak sobie radziłyście w takiej sytuacji?
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez kozica2 » 24 maja 2007, o 14:13

Witam! Miałam podobną sytuację, zaszłam w ciążę jak córka miała 10 miesięcy. Starałam się nie nosić jej za dużo, ale nie da się uniknąć podnoszenia, do krzesełka, do wózka, czy po schodach, bo nie zawsze chciała chodzić (a mieszkam na 3 piętrze). Czasami nosiłam ją na barana. Szczęśliwie nic mi się nie stało, synek urodził się 1 dzień po terminie, teraz ma już 3 miesiące i czasami zdarza mi się nosić dwójkę :D
kozica2
Bywalec
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez fiamma75 » 24 maja 2007, o 14:26

Kamienna, gratulacje, jakoś przeoczyłam :oops:
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i drobinki.

PS. Moja córeczka też ma 10 mies. ale na samą myśl o drugim dziecku teraz to mi się słabo robi :wink:
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kamienna » 24 maja 2007, o 15:03

Naprawdę na stronę musiał być jakiś włam albo awaria techniczna, bo do tego topic były odpowiedzi i gdzieś zniknęły.

Fiamma, to post z lutego, a ja w międzyczasie straciłam to dziecko. CHyba wiesz...

Wtedy bałam się, że noszenie może sie skończyć poronieniem. No i poronieniem się skończyło, ale chyba jednak z innego powodu. Pytałam lekarza w szpitalu, czy to mógł być powód. Powiedział, że na pewno NIE.
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron